Články patřící do kategorie veronika dobiasova

Nations Future Cup: dvě výhry v individuálním turnaji

(06.04.2015)

Na soutěž národních týmů do 17 let navázal v rakouském Judenburgu individuální turnaj. Ani v něm se Češi neztratili – Veronika Dobiášová vyhrála dvouhru dívek, Petr Beran s Vojtěchem Lapáčkem zvítězili ve čtyřhře chlapců.

zobrazit celý článek »

Nations Future Cup: Česko v týmové soutěži obsadilo druhé místo

(04.04.2015)

Česká reprezentace do 17 let se účastní turnaje Nations Future Cup v rakouském Judenburgu. V týmové soutěži se podařilo porazit domácí tým, Španělsko a Švýcarsko, prohra s Belgií znamenala celkové druhé místo.

GPA U17: dvě zlaté Vojty Lapáčka a Petra Berana

(30.03.2015)

Za neúčasti řady juniorských reprezentantů se konal v Brně třetí celostátní turnaj GPA U17. Ze dvou výher se radoval českobudějovický Vojtěch Lapáček a jeho deblový partner z Křemže, Petr Beran.

Velká cena města Plzně: tři zlaté pro Hanu Milisovou

(11.03.2015)

GPA dospělých v Plzni je oblíbeným turnajem českokrumlovské Hany Milisové. Stejně jako loni získala tři zlaté medaile a stala se nejúspěšnější hráčkou celostátního turnaje dospělých. Mezi muži si nejlépe vedl dvojnásobný vítěz Vojtěch Šelong.

GPA U17: dvě výhry pro Ondřeje Krále

(14.12.2014)

V Podolí u Brna se o víkendu 13.-14. prosince konal druhý republikový turnaj GPA U17. Na dvě vítězství dosáhl v předvánočním čase mostecký Ondřej Král. Řadu překvapení přinesly zejména dívčí disciplíny.

GPA U19: v Orlové se dařilo "mládeži"

(15.09.2014)

První republikový turnaj juniorů hostila o víkendu 13.-14. září Orlová. Vítězství v řadě případů vybojovali hodně mladí hráči: patnáctiletí Jan Louda (dvouhra chlapců), Berta Ausbergerová a Veronika Srncová (čtyřhra dívek) a dokonce teprve čtrnáctiletá Tereza Švábíková (dvouhra dívek).

GPA U15: turnaj v Mostě ovládl Petr Beran

(08.12.2013)

V mírném nesouladu s aktuálním znamením zvěrokruhu byl tím největším "střelcem" v Mostě "beran" – v republikovém turnaji GPA kategorie U15 získal první místo ve třech disciplínách. Mezi dívkami překvapila zlatá medaile domácí Veroniky Dobiášové.

MČR U13: dva tituly pro Loudu a Ausbergerovou

(29.04.2012)

Na mistrovství České republiky kategorie mladších žáků o víkendu ve Vinoři získali po dvou zlatých medailích Berta Ausbergerová a Jan Louda.

Nations to Nations: čeští žáci na čtvrtém místě

(18.01.2012)

Nepopulární bramborová medaile zbyla na český výběr do 13 let na mezinárodním turnaji v maďarské Pécsi. V konkurenci osmi účastníků si naši nejmladší hráči vedli statečně a jen těsně přišli o stupně vítězů.

GPA U13: Petr Beran si připsal dvě výhry

(08.01.2012)

Na celostátním turnaji mladších žáků v Českém Těšíně došlo na celou řadu překvapivých výsledků. Nejúspěšnějším hráčem se stal Petr Beran se dvěma zlatými, před svým plzeňským rivalem Janem Loudou se musel sklonit pouze v mixu.