Články patřící do kategorie most

Bedřich Valenta: "Chci dát svému badmintonovému životu něco, co jsem mu ještě nedal."

(12.07.2015)

Jednička domácího žebříčku dvouhry mužů, Bedřich Valenta, se v současné době připravuje na novou sezonu v Malajsii. Zajímalo nás, jak vypadají tréninky v akademii, která sídlí v hlavním městě Kuala Lumpuru.

zobrazit celý článek »

GPB Most: dvě výhry Dana Skrčeného

(03.06.2015)

Poslední celostátní turnaj dospělých v sezoně hostil v sobotu 30. května Most. Nejlépe se vedlo kladenskému předsedovi Danovi Skrčenému, který vyhrál obě párové disciplíny, singlům vládli Diana Pražáková a Lukáš Holub.

Pohár Badmintonové akademie: dvě zlaté Dominiky Kurzové a Petra Jelínka

(16.02.2015)

Most hostil o víkendu 14.-15. února republikový turnaj GPB dospělých. V Poháru akademie nejlépe uspěli Dominika Kurzová a Petr Jelínek, kteří zvítězili ve dvou disciplínách. Domácím udělala radost výhra Bedřicha Valenty a páru Veronika Koldová-Valerie Ondrášková.

GPA U13: suverénní Kateřina Zuzáková má tři zlaté

(12.10.2014)

O víkendu 11.-12. října se v Mostě konal první republikový turnaj mladších žáků. Jednoznačně si jej podmanila benátecká Kateřina Zuzáková, která oslavila tři zlaté medaile, po dvou výhrách pak vezou na jih Čech Jan Janoštík a Tomáš Švejda.

Mistrovství ČR: Most viděl čtyři obhajoby

(02.02.2014)

Mistrovství České republiky dospělých hostil podruhé za sebou Most. Tituly si ze severu Čech odvážejí ve dvouhrách Petr Koukal a Kristína Gavnholt, úspěšnou obhajobu si připsaly také páry Jakub Bitman-Alžběta Bášová a Hana Milisová-Lucie Černá. Čtyřhru mužů tentokrát ovládali Pavel Florian a Ondřej Kopřiva.

GPA U15: turnaj v Mostě ovládl Petr Beran

(08.12.2013)

V mírném nesouladu s aktuálním znamením zvěrokruhu byl tím největším "střelcem" v Mostě "beran" – v republikovém turnaji GPA kategorie U15 získal první místo ve třech disciplínách. Mezi dívkami překvapila zlatá medaile domácí Veroniky Dobiášové.

GPA U13: Marek Aubus byl opět suverénní

(01.12.2013)

Jednoznačným vládcem kategorie U13 je letos Marek Aubus. Hradecký badmintonista to potvrdil i na druhém GPA sezóny v Mostě, když získal vítězství ve všech disciplínách. Mezi dívkami se dvakrát radovala Lucie Krpatová.

GPB Most: dvě vítězství pro Veroniku Koldovou

(28.10.2013)

Most hostil o víkendu 26.-27. října celostátní turnaj GPB dospělých. Nejvíce se v něm dařilo domácí Veronice Koldové – hráčka oddílu Super Stars zvítězila ve dvouhře a společně se Zuzanou Jeřichovou také v deblu.

GPA U19: medaile si dělili Lajdová, Louda a Hubáček

(22.09.2013)

První republikový turnaj GPA kategorie juniorů do 19 let hostil o víkendu Most. Po dvou zlatých medailí si z něj odvážejí Jiří Louda, Jan Hubáček a Magdalena Lajdová.

Finále MČR dospělých - videozáznam

(06.02.2013)

Vraťte se ještě jednou k vrcholným okamžikům českého republikového šampionátu a prohlédněte si záznam všech pěti finálových utkání ve vysoké kvalitě.