Články patřící do kategorie circuit

Slovak Open: Kristína Gavnholt na vítězné vlně

(31.08.2015)

Po výhrách na turnajích v Nigérii a Rusku přidala Kristína Gavnholt turnajové prvenství i na starém kontinentu – stala se mezinárodní mistryní Slovenska. Na turnaji v Trenčíně obhájila pozici nasazené jedničky.

zobrazit celý článek »

Lithuanian International: Adam Mendrek zvítězil ve dvouhře!

(09.06.2015)

Adam Mendrek se stal vítězem dvouhry mužů na mezinárodním mistrovství Litvy. Ve finále porazil turnajovou jedničku a hráče první světové stovky Kestutise Navickase 22:20 6:21 a 21:18.

Riga International: třetí místo Tomalové a Švábíkové v deblu

(03.06.2015)

Na turnaj evropského circuitu do Lotyšska se vydala početná skupina českých badmintonistů. Nejlepší výsledek uhrály Kateřina Tomalová a Tereza Švábíková, které obsadily třetí místo v deblu.

Spanish International: Čechům se v Madridu nedařilo

(26.05.2015)

Bez vítězného zápasu odjížděli Petr Koukal a Zuzana Pavelková ze circuitového turnaje v Madridu. Vítězi mezinárodního mistrovství Španělska se stali domácí Pablo Abian a Iris Wang.

Finnish Open: Češi zůstali ve Vantaa bez vítězství

(05.04.2015)

Ani jedna výhra v hlavní soutěži – to byla smutná bilance českého národního týmu na mezinárodním mistrovství Finska.

Polish Open: cenná kvalifikační výhra Adama Mendreka

(25.03.2015)

Mezinárodní mistrovství Polska našim barvám mnoho úspěchů nepřineslo. Zajímavý výsledek zaznamenal Adam Mendrek v kvalifikaci, kde porazil úřadujícího mistra Finska Antona Kaistiho. V hlavní soutěži jsme zaznamenali jen tři výhry a jednu skreč.

Romanian International: české páry došly do čtvrtfinále

(17.03.2015)

Umístění mezi osmi nejlepšími bylo maximem české reprezentace na mezinárodním mistrovství Rumunska. Podařilo se to mixu Jakub Bitman-Alžběta Bášová a také deblu Kateřina Tomalová-Šárka Křížková.

Austrian International: rozhodčí ukončila finále dvouhry mužů

(23.02.2015)

Mezinárodní mistrovství Rakouska nabídlo nevídaný závěr finále dvouhry mužů; jeho protagonisty byla vedle obou soupeřů především hlavní rozhodčí. České výpravě se ve Vídni nedařilo.

Hungarian Junior: dvě medaile české reprezentace

(16.02.2015)

V solidně obsazeném turnaji evropského juniorského circuitu dosáhla česká výprava na dvě medailová umístění. Magdalena Lajdová s Terezou Švábíkovou obsadily druhé místo ve čtyřhře, Michal Hubáček s Monikou Světničkovou pak skončili třetí v mixu.

Iceland International: Milan Ludík vítězem dvouhry!

(26.01.2015)

Skvělého úspěchu dosáhl na turnaji evropského circuitu v islandském hlavním městě Rejkjavíku Milan Ludík, který jako nasazená dvojka dokázal zvítězit ve dvouhře mužů.