O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Romanian International: české páry došly do čtvrtfinále

Umístění mezi osmi nejlepšími bylo maximem české reprezentace na mezinárodním mistrovství Rumunska. Podařilo se to mixu Jakub Bitman-Alžběta Bášová a také deblu Kateřina Tomalová-Šárka Křížková.

V turnaji, kde se opět testoval systém na tři vítězné sety do 11 bodů, tentokrát ale s možností nastavení, se našim dařilo už v kvalifikaci, z níž se dostal do hlavní soutěže Ivo Stoklas a Alžběta Bášová. Výhry v hlavním pavouku se ale dočkali jiní – Kateřina Tomalová prošla do druhého kola dvouhry, spolu se Šárkou Křížkovou pak využila nasazení a dostala se do čtvrtfinále čtyřhry. Tam už byla nad síly našich belgická dvojice Annys-Vandenhoucke.

Druhé umístění mezi osmi nejlepšími přidali Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou v mixu, kde byli nasazeni jako turnajové jedničky. Po volném kole porazili na pět setů polský pár Bochat-Witek, ale posléze podlehli ve čtyřech setech indické dvojici Tarun-Reddy. Ti se později stali vítězi celého turnaje, když ve finále porazili i nasazené dvojky z Německa.

Paletu vítězů pak doplnili singlisté Adi Pratama (Indonésie) a Lianne Tan (Belgie). Ve čtyřhře žen se ke zlatým medailím prosadily Cloe Birch a Jenny Wallwork z Anglie, čtyřhru mužů pak vyhráli chorvatští deblisté Zvonimi Durkinjak a Zvonimir Hoelbling.

Kompletní výsledky turnaje: tournamensoftware

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [17.03.2015]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

DOUBLES badmintonový camp 2015

FORFUN SPORT Vás zve na unikátní badmintonový camp, zaměřený hlavně na čtyřhry, ovšem není nikde psáno, že musíte dorazit se svým partnerem, se kterým hráváte. Kemp je určený i pro jednotlivce.

Benátecký pohár: jubilejní ročník turnaje GPA

Medaile pro juniorské reprezentanty z věkové kategorie U17, dvě výhry Kateřiny Tomalové či přetrženou achillovku Hany Milisové – to vše přinesl jubilejní 20. ročník Benáteckého poháru – Memoriálu Petra Martince st.

Slovak Open: Kristína Gavnholt na vítězné vlně

Po výhrách na turnajích v Nigérii a Rusku přidala Kristína Gavnholt turnajové prvenství i na starém kontinentu – stala se mezinárodní mistryní Slovenska. Na turnaji v Trenčíně obhájila pozici nasazené jedničky.

Češi na Evropských hrách bez medaile, Bitman s Bášovou podlehli Dánům

Poslední českou medailovou nadějí v badmintonovém turnaji Evropských her byli Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou. Ani oni ale nedokázali projít do semifinále, ve dvou setech podlehli dánské dvojici Nohr-Thygesen.  

Petr Koukal podlehl Dieteru Domkemu ve třech setech

Blízko medaile z Evropských her byl dnes Petr Koukal. Německému soupeři Dieteru Domkemu podlehl nakonec ve třech setech 18:21 21:18 a 17:21.  

Evropské hry: o medaili hrají Koukal a Bitman s Bášovou

 Badmintonový turnaj na Evropských hrách v Baku vrcholí, dnes je na programu čtvrtfinále. O medaili stále hrají dva čeští zástupci - Petr Koukal ve dvouhře a mix Jakub Bitman - Alžběta Bášová. Povede se jim získat cenný kov? 


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS