O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Jouda Cup: turnaji vládli Jihočeši

Na celostátním turnaji GPB dospělých, který o víkendu 28.-29. března hostila pražská Astra, si nejlépe vedli hráči Českého Krumlova. Hana Milisová získala tři zlaté medaile, její mixový partner Jaromír Janáček zvítězil ve dvou disciplínách.

Výraznou favoritkou byla Hana Milisová ve všech třech disciplínách – ostatně nedávno slavila „zlatý hat-trick“ i na áčkovém turnaji v Plzni. V mixu s Jaromírem Janáčkem přehráli všechny soupeře beze ztráty setu, a to včetně turnajových jedniček Bedřicha Valenty a Veroniky Koldové; i překvapivých finalistů Mirko Šídy a Zuzany Jeřichové.

Ještě suverénněji šla Hanka za vítězstvím ve dvouhře, kde na ni nejvíce bodů uhrály soupeřky z Astry. Dominika Kurzová se v semifinále dostala na 16 bodů v druhé sadě, Zuzana Klusoňová ve finále na 17, k vítězství nebo alespoň třetímu setu to ale stále bylo daleko. A ani ve čtyřhře žen společně s domácí Eliškou Maixnerovou nepřipustila Hana Milisová jakékoli zaváhání. Po hladké cestě až do finále porazily M+M mostecký pár Valerie Ondrášková – Veronika Koldová 22:20 a 21:12.

Ve dvouhře mužů prožil vydařený turnaj benátecký Josef Richtr, který získal skalpy soupeřů jako David Pokorný, Jan Hubáček nebo Jiří Louda a prošel nečekaně až do finále. Vítězem se stal Jaromír Janáček, který napodobil svou oddílovou spoluhráčku a pro prvenství si došel beze ztráty setu.

Čtyřhra mužů byla dramatickou disciplínou, která přinesla i řadu třísetových duelů. V prvních kolech zaujala výhra mladého páru Brabec-Vorlík nad dvojicí Gregor-Ham 30:28 ve třetím setu, až do finále se dostala dvojice Jiří Skočdopole-Zdeněk Sváta, která ze čtyř zápasů musela ve třech hrát rozhodující sadu – vždy ale uspěla. Až fináloví soupeři byli nad síly Jiřího a Zdeňka – z výhry se radoval Jan Hubáček a David Ptáček po setech 21:15 a 22:20.

Kompletní výsledky turnaje: Tournamentsoftware

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [30.03.2015]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

DOUBLES badmintonový camp 2015

FORFUN SPORT Vás zve na unikátní badmintonový camp, zaměřený hlavně na čtyřhry, ovšem není nikde psáno, že musíte dorazit se svým partnerem, se kterým hráváte. Kemp je určený i pro jednotlivce.

Benátecký pohár: jubilejní ročník turnaje GPA

Medaile pro juniorské reprezentanty z věkové kategorie U17, dvě výhry Kateřiny Tomalové či přetrženou achillovku Hany Milisové – to vše přinesl jubilejní 20. ročník Benáteckého poháru – Memoriálu Petra Martince st.

Slovak Open: Kristína Gavnholt na vítězné vlně

Po výhrách na turnajích v Nigérii a Rusku přidala Kristína Gavnholt turnajové prvenství i na starém kontinentu – stala se mezinárodní mistryní Slovenska. Na turnaji v Trenčíně obhájila pozici nasazené jedničky.

Memoriál Petra Sima: překvapení v mixu na GPA dospělých

Poslední turnaj GPA dospělých v letošní sezoně hostil tradičně Liberec. Vítězi memoriálu Petra Sima se ve dvouhrách stali Hana Milisová a Adam Mendrek, překvapivější výsledky přinesly ale párové disciplíny, a zejména mix.

MČR družstev dorostu: titul obhájil Sokol Klimkovice

Nabitá sestava severomoravského přeborníka Sokola Klimkovic obhájila zlaté medaile na mistrovství ČR družstev dorostu, které se konalo o víkendu 14.-15. března v Českém Krumlově. Druhé místo získal Slovan Vesec, třetí pražský ...

Velká cena města Plzně: tři zlaté pro Hanu Milisovou

GPA dospělých v Plzni je oblíbeným turnajem českokrumlovské Hany Milisové. Stejně jako loni získala tři zlaté medaile a stala se nejúspěšnější hráčkou celostátního turnaje dospělých. Mezi muži si nejlépe vedl dvojnásobný vítěz ...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS