Články patřící do kategorie jan hubacek

Jouda Cup: turnaji vládli Jihočeši

(30.03.2015)

Na celostátním turnaji GPB dospělých, který o víkendu 28.-29. března hostila pražská Astra, si nejlépe vedli hráči Českého Krumlova. Hana Milisová získala tři zlaté medaile, její mixový partner Jaromír Janáček zvítězil ve dvou disciplínách.

zobrazit celý článek »

Pohár badmintonové akademie: dvě zlaté pro Dominiku Kurzovou a Bedřicha Valentu

(25.05.2014)

Most hostil ve dnech 24.-25. května turnaj GPB dospělých o pohár badmintonové akademie. Domácím pořadatelům udělal radost dvojí výhrou Bedřich Valenta, ve vynikající formě zastihl turnaj Dominiku Kurzovou z Astry, jež získala také dvě zlaté medaile.

GPA U19: dvě výhry Jana Hubáčka

(04.05.2014)

Brno hostilo o víkendu 3.-4. dubna turnaj GPA kategorie U19. V posledním turnaji sezóny pro tuto věkovou kategorii se nejvíce dařilo Janu Hubáčkovi, který zvítězil ve dvou disciplínách.

Velká cena Plzně: suverénní Hana Milisová

(04.03.2014)

Turnaj GPA dospělých hostila Plzeň. Výjimečnou bilanci tří vítězství zaznamenala Hana Milisová. Senzací bylo druhé místo mixového páru Hany a Zdeňka Musilových.

MČR U19: turnaji vládli Adam Mendrek a Jaromír Janáček

(09.02.2014)

Týden po republikovém šampionátu dospělých hráli o tituly mistrů ČR junioři. Se dvěma vítězstvími turnaj ovládli Adam Mendrek a Jaromír Janáček (v mixu s oddílovou spoluhráčkou Sabinou Milovou). Mezi dívkami uspěly Michaela Myšáková a Magdalena Lajdová s Denisou Šikalovou.

Czech Junior International: tří výhry pro Polsko, naši zažili ústup ze slávy

(17.11.2013)

Oproti loňské bohaté medailové bilanci se letos našim juniorům na mezinárodním mistrovství ČR v Orlové příliš nedařilo. Čestný úspěch zaznamenal Jaromír Janáček a debl Hubáček-Louda. Ze tří vítězství se v nedělním programu radovali hráči Polska.

GPA U19: tři domácí výhry pro Jana Hubáčka

(04.11.2013)

V domácím prostředí se ke třem vítězstvím na republikovém turnaji GPA kategorie U19 prosadil královéhradecký Jan Hubáček. Ve dvouhře dívek turnaj zcela ovládly hráčky z Prahy – v semifinále obsadily všechna čtyři místa, vítězkou se stala Ivana Zychová.

GPB Most: dvě vítězství pro Veroniku Koldovou

(28.10.2013)

Most hostil o víkendu 26.-27. října celostátní turnaj GPB dospělých. Nejvíce se v něm dařilo domácí Veronice Koldové – hráčka oddílu Super Stars zvítězila ve dvouhře a společně se Zuzanou Jeřichovou také v deblu.

Slovenia Junior: úspěšný mix Hubáček-Kurzová

(22.10.2013)

Mezinárodního mistrovství Slovinska se zúčastnila početná skupina českých hráčů. Nejlépe si vedli Jan Hubáček a Dominika Kurzová – nakonec pátí v mixu. Medailové úspěchy sbírali čeští žáci v souběžném mezinárodním turnaji U11-U15.

GPA U19: medaile si dělili Lajdová, Louda a Hubáček

(22.09.2013)

První republikový turnaj GPA kategorie juniorů do 19 let hostil o víkendu Most. Po dvou zlatých medailí si z něj odvážejí Jiří Louda, Jan Hubáček a Magdalena Lajdová.