Články patřící do kategorie jaromir janacek

Benátecký pohár: jubilejní ročník turnaje GPA

(08.09.2015)

Medaile pro juniorské reprezentanty z věkové kategorie U17, dvě výhry Kateřiny Tomalové či přetrženou achillovku Hany Milisové – to vše přinesl jubilejní 20. ročník Benáteckého poháru – Memoriálu Petra Martince st.

zobrazit celý článek »

Slovak Open: Kristína Gavnholt na vítězné vlně

(31.08.2015)

Po výhrách na turnajích v Nigérii a Rusku přidala Kristína Gavnholt turnajové prvenství i na starém kontinentu – stala se mezinárodní mistryní Slovenska. Na turnaji v Trenčíně obhájila pozici nasazené jedničky.

Jouda Cup: turnaji vládli Jihočeši

(30.03.2015)

Na celostátním turnaji GPB dospělých, který o víkendu 28.-29. března hostila pražská Astra, si nejlépe vedli hráči Českého Krumlova. Hana Milisová získala tři zlaté medaile, její mixový partner Jaromír Janáček zvítězil ve dvou disciplínách.

Slovak Open: druhé místo Drančáka s Janáčkem

(24.08.2014)

Mezinárodní mistrovství Slovenska přineslo našim hráčům medailové úspěchy. Nejlépe se vedlo Pavlu Drančákovi a Jaromíru Janáčkovi, kteří obsadili v deblu druhé místo, třetí byl v singlu Adam Mendrek a Zuzana Pavelková, a také v mixu Jaromír Janáček se Sabinou Milovou.

White Nights: maximem bylo uhrané kolo

(07.07.2014)

Turnaj evropského circuitu v ruské Gačině českým barvám přinesl jen ojedinělé úspěchy. Do druhého kola postoupili alespoň v jedné disciplíně všichni tři zúčastnění: Lucie Černá, Jaromír Janáček i Pavel Florian.

Lithuania International: dvě polské výhry, dvě ruské

(08.06.2014)

Tak nějak dějinně symbolicky si nejvíce medailí na mezinárodním mistrovství Litvy rozdělilo Polsko a Rusko. Oba národní týmy získaly dvě zlaté. Z Čechů se dařilo Lucii Černé a Jaromíru Janáčkovi, kteří se dostali mezi osm nejlepších.

Velká cena Plzně: suverénní Hana Milisová

(04.03.2014)

Turnaj GPA dospělých hostila Plzeň. Výjimečnou bilanci tří vítězství zaznamenala Hana Milisová. Senzací bylo druhé místo mixového páru Hany a Zdeňka Musilových.

Z tréninku reprezentace: trable s barvičkami

(24.02.2014)

Chcete vidět, jak trénuje česká badmintonová reprezentace? Hana Milisová nahrála na svůj YouTube účet záznam cvičení pohybu po kurtu, které je hodně náročné – ne tolik fyzicky, ale spíše mentálně.

MČR U19: turnaji vládli Adam Mendrek a Jaromír Janáček

(09.02.2014)

Týden po republikovém šampionátu dospělých hráli o tituly mistrů ČR junioři. Se dvěma vítězstvími turnaj ovládli Adam Mendrek a Jaromír Janáček (v mixu s oddílovou spoluhráčkou Sabinou Milovou). Mezi dívkami uspěly Michaela Myšáková a Magdalena Lajdová s Denisou Šikalovou.

Italian International: Češi bez vítězného zápasu

(14.12.2013)

Velmi nevydařený turnaj prožili čeští reprezentanti v Itálii. Předvánoční výjezd do Říma pro ně skončil bez jediného vítězství v hlavní soutěži.