Články patřící do kategorie slovensko

Slovak Open: Kristína Gavnholt na vítězné vlně

(31.08.2015)

Po výhrách na turnajích v Nigérii a Rusku přidala Kristína Gavnholt turnajové prvenství i na starém kontinentu – stala se mezinárodní mistryní Slovenska. Na turnaji v Trenčíně obhájila pozici nasazené jedničky.

zobrazit celý článek »

Slovak Junior: medaile pro české dívky

(09.11.2014)

Mezinárodní mistrovství juniorů ve slovenském Púchově přineslo dvě výhry reprezentacím Polska a Švýcarska. Neztratili se ani naši reprezentanti, kteří získali cenné kovy ve většině disciplín.

Slovak Open: druhé místo Drančáka s Janáčkem

(24.08.2014)

Mezinárodní mistrovství Slovenska přineslo našim hráčům medailové úspěchy. Nejlépe se vedlo Pavlu Drančákovi a Jaromíru Janáčkovi, kteří obsadili v deblu druhé místo, třetí byl v singlu Adam Mendrek a Zuzana Pavelková, a také v mixu Jaromír Janáček se Sabinou Milovou.

Slovak Junior: dvě výhry pro Adama Mendreka

(11.11.2013)

Mezinárodní turnaj evropského circuitu juniorů hostila slovenská Dubnica. Dvojnásobným vítězem se stal Adam Mendrek, který k výhře v singlu přidal ještě prvenství v mixu. Dařilo se i českým zástupcům na souběžně konaném turnaji U15 a U13 v Ilavě.

Slovak Open: Bitman s Bášovou obhájili vítězství v mixu

(01.09.2013)

Mezinárodní mistrovství Slovenska přineslo opět zlatý úspěch českému mixu. Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou zahájili novou sezónu vítězstvím; Šárka Křížková s Kateřinou Tomalovou skončily ve čtyřhře žen druhé.

Slovak Junior: Adam Mendrek vítězem dvouhry

(12.11.2012)

Na výborný výsledek z MSJ v Japonsku navázal Adam Mendrek na Slovensku. Na juniorském mistrovství našich východních sousedů zvítězil ve dvouhře chlapců. Ostatní medaile si rozdělili hráči z Chorvatska, Polska či Ruska.

Slovak Open: Jakub Bitman a Alžběta Bášová vyhráli mix!

(10.09.2012)

Velmi úspěšné bylo pro české reprezentanty mezinárodní mistrovství Slovenska. Jakub Bitman společně s Alžbětou Bášovou vyhráli mix, Jakub přidal ještě druhé místo ve dvouhře. Dařilo se ale i dalším Čechům.

MM Slovenska juniorů: Češi získali tři vítězství!

(14.11.2011)

Mezinárodní mistrovství Slovenska se výtečně vydařilo naší juniorské reprezentaci. Svěřenci trenéra Petra Koukala st. získali tři prvenství a stali se tak vůbec nejúspěšnějším týmem turnaje u našich východních sousedů.

International preShow: české medailové úspěchy

(19.09.2011)

Na Slovensku se konal ve dnech 16.-18. října mezinárodní turnaj mládeže do 13 let International Badminton preShow. Čeští badmintonisté si ze slovenské, maďarské, ukrajinské či chorvatské konkurence odvezli také několik medailí.

Mezinárodní mistrovství Slovenska: Petr Koukal vítězí!

(03.09.2011)

Vítězem turnaje evropského circuitu na Slovensku se stal Petr Koukal. Český reprezentant v sobotním finále zdolal Poláka Paczeka a připsal si důležité body do světového žebříčku a olympijské kvalifikace.