Články patřící do kategorie jana zwakova

MČR družstev juniorů: titul míří do Orlové

(11.03.2012)

V Českém Krumlově se o víkendu střetli vítězové krajských přeborů juniorských družstev o titul mistrů ČR. Nejlepší junioři bojovali v dresu svých kmenových oddílů. Z vítězství se nakonec radovala TJ Orlová-Lutyně, na druhém místě skončili Super Stars Most a třetí domácí tým SKB Český Krumlov.

zobrazit celý článek »

Czech Junior International: zlatý úspěch páru Pilařová-Krejčová

(21.11.2011)

Jako den a noc se lišily výkony českých juniorů a juniorek na mezinárodním mistrovství ČR v Orlové. Zatímco chlapci zklamali, dívky zářily – největším úspěchem se stalo vítězství páru Lucie Pilařová – Kateřina Krejčová ve čtyřhře.

Mistrovství světa juniorů: naši hráči bez vítězství

(04.11.2011)

V individuální soutěži mistrovství světa juniorů na Tchaj-wanu skončila cesta dvojice českých zástupců hned v prvním kole: Vojtěch Šelong a Jana Žwaková nedokázali získat na šampionátu ani set.

Mistrovství světa juniorů: týmovou soutěž ovládla Malajsie

(01.11.2011)

Na Tchaj-wanu probíhá od 28. října mistrovství světa juniorů. Soutěž otevřely boje o titul mezi národními týmy. Za neúčasti Číny se z prvenství radoval celek Malajsie před Koreou.

GPA U19: v domácím prostředí uspěli Šelong a Žwaková

(19.09.2011)

První republikový turnaj juniorů hostila o víkendu Orlová. V domácí tělocvičně se ke dvěma zlatým medailím prosadili svěřenci trenéra Jana Toboly: Vojtěch Šelong vyhrál dvouhru a společně s Janou Žwakovou také smíšenou čtyřhru.

GPA U19: dvě vítězství pro Vojtěcha Šelonga

(19.12.2010)

V Českém Těšíně kalenářní rok 2010 začínal Těšínským pohárem – a také poslední turnaj roku hostilo stejné město. GPA kategorie U19 se vydařilo Vojtěchu Šelongovi, který dokázal zvítězit ve dvouhře a smíšené čtyřhře.

GPA U19: dvě vítězství Iva Stoklase

(25.10.2010)

První republikový turnaj starších dorostenců hostil o víkendu 23.-24. října Liberec. Nejúspěšnějším hráčem byl Ivo Stoklas z Meteoru Praha – zvítězil ve dvouhře a s Matějem Švábem také v deblu. Dalšími vítězi se stali Jana Žwaková a páry Jakub Zahrádka – Tereza Lajdová a Kateřina Krejčová – Lucie Pilařová.

Lausanne Youth International: čeští junioři končili v osmičce

(06.10.2010)

Mezinárodní turnaj Lausanne Youth International nabídl českým juniorům v kategoriích U17 a U19 možnost konfrontace s evropskou konkurencí. Naše výprava se ve Švýcarsku neztratila a vybojovala několik čtvrtfinálových účastí.

Slovak Junior: mladí reprezentanti ověšeni medailemi

(08.09.2010)

V Prešově se ve dnech 3.-5. září konalo mezinárodní mistrovství Slovenska juniorů. Tradičně početná výprava českých reprezentantů získala hned sedm medailí, ve smíšené čtyřhře se dokonce hrálo české finále, ze zlata se radovali Vojtěch Šelong s Janou Žwakovou. S hodnocením reprezentačního trenéra Michala Turoně.