Články patřící do kategorie slovinsko

RSL Cup 2015: mezinárodní turnaj žáků vyhráli Indové

(16.06.2015)

Český Krumlov hostil ve dnech 12.-14. června mezinárodní turnaj žákovských družstev. V pestré mezinárodní konkurenci zvítězili hráči týmu Chandigarh (Indie) před týmem Nizozemí a Badminton Roskilde (Dánsko).

zobrazit celý článek »

RSL Cup: mezinárodní turnaj U15 vyhráli Dánové

(15.06.2014)

Český Krumlov hostil o víkendu 7.-8. června mezinárodní klání. Turnaje RSL CUP se zúčastnil tucet týmů, v konkurenci klubů z ČR, Slovenska, Maďarska, Nizozemí, Slovinska či Neměcka zvítězili dánští badmintonisté z Roskilde.

Slovenia International: semifinále pro Lucii Černou!

(16.05.2014)

Výborného výsledku dosáhla na mezinárodním mistrovství Slovinska Lucie Černá – česká hráčka se probojovala až do semifinále celého turnaje.

Slovenia Junior: úspěšný mix Hubáček-Kurzová

(22.10.2013)

Mezinárodního mistrovství Slovinska se zúčastnila početná skupina českých hráčů. Nejlépe si vedli Jan Hubáček a Dominika Kurzová – nakonec pátí v mixu. Medailové úspěchy sbírali čeští žáci v souběžném mezinárodním turnaji U11-U15.

Slovenia International: Češi úspěšnější v párech

(14.05.2013)

Mezinárodní mistrovství Slovinska s hojnou českou účastí přineslo našim úspěchy spíše v párových disciplínách. Páry Bitman-Mendrek a Florian-Kopřiva se dostaly mezi osm nejlepších.

Slovenia International: třetí místo Čechů v mixu

(14.05.2012)

Na mezinárodním mistrovství Slovinska se dařilo českým reprezentantům. Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou vezou bronzovou medaili z mixu, Pavel Florián a Lucie Černá se zastavili těsně před branami semifinále ve dvouhrách.

ME družstev: Češi zdolali Švýcarsko a Slovinsko, nestačili na Anglii

(17.02.2012)

V dobré formě se v evropské fázi Thomas Cupu v nizozemském Amsterdamu předvedli také čeští muži. Ve skupině dokázali zdolat dva soupeře a podlehli pouze nasazené Anglii.

Slovenia Junior International: vítězství krumlovského mixu

(24.10.2011)

Velmi úspěšné pro české barvy bylo juniorské mezinárodní mistrovství Slovinska. Jaromír Janáček s Lucií Černou dokonce vybojovali první místo v mixu, dále získali Češi celou řadu medailových umístění...

Slovenia International: české dívky těsně pod medailovými příčkami

(16.05.2011)

Mezinárodní mistrovství Slovinska bylo dalším turnajem evropského circuitu – i olympijské kvalifikace. Čechům se vcelku dařilo, Alžběta Bášová s Lucií Havlovou byly dokonce jen krok od medaile, skončily spolu ve čtyřhře na pátém místě.

TOM International: ve Slovinsku se dařilo mládeži

(19.10.2010)

O víkendu 16.-17. října proběhl ve slovinské Mirně mezinárodní turnaj juniorů a také žákovských kategorií. Na circuitovém turnaji se nejvíce dařilo Lucii Havlové, která skončila třetí, velké úspěchy ale sbírali naši nejmladší reprezentanti - Cristian Savin dokonce vyhrál kategorii U11.