RSL Cup 2015: mezinárodní turnaj žáků vyhráli Indové

Český Krumlov hostil ve dnech 12.-14. června mezinárodní turnaj žákovských družstev. V pestré mezinárodní konkurenci zvítězili hráči týmu Chandigarh (Indie) před týmem Nizozemí a Badminton Roskilde (Dánsko).

Turnaj hraný formátem na 5 zápasů v utkání tak ovládl nejvzdálenější účastník. 30. ročník tradičního turnaje poctili účastí zástupci sedmi zemí, mezi nimiž nechyběly ani evropské velmoci jako Dánsko, Německo či Nizozemsko.

V konečném pořadí si nejlépe vedli Indové z týmu Chandigarh, kteří ve finále porazili výběr Nizozemska zejména díky hráčským individualitám: Ishita a Karan Negi byli také odměněni jako nejlepší hráči RSL Cupu 2015. Celkové pořadí zúčastněných týmů:

Praha má talent: celostátní turnaj U11

V Českém Krumlově se o víkendu 2.-3. října odehrál 5. ročník celostátního turnaje kategorie U11: Badminton Czech Talent 2010. O svá první vítězství soupeřili desetiletí a mladší badmintonisté. Soutěž týmů vyhrál Výběr Prahy, ...

Badminton Czech Talent 2011: čeští talenti nestačili slovenským

V Českém Krumlově proběhl o víkendu 5.-6. listopadu tradiční turnaj výběrů kategorie U11. Nejmladší hráči ze všech krajů ČR se tentokrát museli sklonit před uměním hráčů slovenského oddílu Sokol Ilava.

Českokrumlovský pohár: nejlepší třináctky jsou z jihu Čech

Český Krumlov hostil o víkendu 24.-25. května tradiční turnaj regionálních výběrů do 13 let. V konkurenci devíti družstev se na první příčku prosadily Jižní Čechy.

Českokrumlovský pohár: vítězem Moravskoslezský kraj

Tradiční turnaj regionálních výběrů mladších žáků (kategorie U13) v Českém Krumlově přinesl radost zástupcům Moravskoslezského kraje. Ti zvítězili před výběrech Jihočeského kraje, třetí příčku si vybojovali hráči z Prahy.

Českokrumlovský pohár: vítězství pro Východní Čechy

V Českém Krumlově proběhl o víkendu tradiční turnaj regionálních výběrů kategorie U13. V konkurenci devíti družstev se na první místo prosadila vyrovnaná sestava výběru východních Čech.

Českokrumlovský pohár: nejlepší mladší žáci jsou z Prahy

V Českém Krumlově proběhl o víkendu 29.-30. května 22. ročník turnaje o Českokrumlovský pohár regionálních výběrů - smíšených družstev kategorie U13. Z devíti zúčastněných týmů byl nejlepší Výběr Prahy, na druhém místě skončilo ...