Články patřící do kategorie nemecko

ME družstev: zlaté medaile se vracejí do Dánska

(16.02.2015)

Před dvěma lety senzačně Dánové prohráli s Německem 0:3, letos na Mistrovství Evropy smíšených družstev nezaváhali a vzali si zpět očekávané prvenství. Ve finále porazili Anglii, bronzové medaile bere Rusko a Německo.

zobrazit celý článek »

Bitburger Open: jediné české vítězství zaznamenal Petr Koukal

(04.11.2013)

Prestižní turnaj kategorie GP Gold hostil minulý týden Saarbrucken. V Německu se našim příliš nedařilo: jedinou výhru si připsal v prvním kole dvouhry Petr Koukal.

German Open: Petr Koukal hrál na tři sety s Chen Longem

(03.03.2013)

Parádní výkon předvedl na mezinárodním mistrovství Německa Petr Koukal. Sehrál totiž v prvním kole třísetový zápas s pozdějším vítězem a nasazenou jedničkou Chen Longem z Číny, hráčem nejužší světové špičky. Výhry v prestižním turnaji si rozdělili právě Číňané a reprezentanti Korey.

ME družstev: Němci ve finále porazili Dánsko 3:0!

(17.02.2013)

Fantastický výkon německého družstva zařídil překvapení na mistrovství Evropy. Německo ve finále přehrálo favority z Dánska 3:0, klíčovou hráčkou se stala Juliane Schenk, která k výhře v singlu přidala i bod z dámské čtyřhry.

German Open: čeští singlisté skončili v prvním kole

(04.03.2012)

Turnaje kategorie Grand Prix Gold se zúčastnili také dva přední čeští singlisté. Jan Fröhlich i Petr Koukal ale bohužel skončili už v prvním kole – Jan na raketě čínské hvězdy Chen Jina.

ME družstev: mezi muži zvítězili Dánové, mezi ženami Němky

(20.02.2012)

V neděli 19. února vyvrcholila finálovými utkáními evropská fáze Thomas a Uber Cupu. Mistrovství Evropy družstev ovládli podle očekávání Dánové, ve finále ženských týmů překvapily vítězstvím Němky.

Zahraniční mistři: přehled výsledků národních šampionátů

(06.02.2012)

O víkendu se konalo domácí mistrovství v řadě evropských zemí. Přinášíme výsledky šampionátů Dánska, Polska, Německa nebo Ruska ve velkém přehledu s odkazy na kompletní pavouky.

Juniorské ME: nejlepší tým má Německo

(19.04.2011)

Ve finálovém utkání týmové soutěže porazil celek Německa soupeře českých badmintonistů ze skupiny sRusko nejtěsnějším poměrem 3:2. Němci se tak stali mistry Evropy juniorů. Ve finském Vantaa se dnes už rozebíhá i soutěž jednotlivců.

German Junior: naši junioři dostali "asijskou školu"

(15.03.2011)

Na mezinárodním mistrovství Německa juniorů startovala také skupina českých reprezentantů. Na špičkově obsazeném turnaji končili většinou na raketách Asiatů, kteří pro sebe získali tři prvenství; dvě zlaté medaile pak míří do Dánska.

German Open: finále dvouhry mužů

(07.03.2011)

Sledujte videozáznam finálového duelu dvouhry mužů na turnaji German Open Grand Prix Gold. Proti sobě se postavili Lin Dan, olympijský vítěz a hrající legenda světového badmintonu, a Chen Jin, úřadující mistr světa ve dvouhře.