Články patřící do kategorie monika svetnickova

Milan Ludík o MS: "Mísí se ve mně vzrušení a nervozita"

(08.08.2015)

Čtěte článek Milana Ludíka o závěru soustředění Off-pist 2015 a také jeho pocitech před blížícím se Mistrovstvím světa.

zobrazit celý článek »

Milan Ludík pozval české juniory do svého klubu v Dánsku

(03.08.2015)

Trojice českých juniorů odcestovala do dánského klubu, v němž působí Milan Ludík, na týdenní stáž. Čtěte Milanův článek o jejich přípravě a výjimečné nabídce pro naše nejlepší mladé hráče.

MČR U17: dva tituly pro Moniku Světničkovou a Petra Berana

(11.05.2015)

Hradec Králové hostil o víkendu 9.-10. května mistrovství ČR mladších juniorů do 17 let. Ve vyrovnaném startovním poli se ke dvěma zlatým medailím prosadili Petr Beran a Monika Světničková.

MEJ: Češi se dostali třikrát mezi nejlepších 16

(04.04.2015)

Účast v osmifinále byla nejlepším výsledkem českých juniorů na mistrovství Evropy v polském Lubinu. Povedla se párům Hubáček-Světničková, Holub-Šikalová a Fuchsová-Švábíková. Čtyři zlaté medaile z individuálního turnaje získali favorizovaní Dánové.

MEJ: český tým skončil druhý ve skupině

(30.03.2015)

V týmové soutěži mistrovství Evropy juniorů se českému týmu po dvou výhrách a jedné porážce podařilo získat druhé místo v základní skupině. Mistry Evropy na úkor všech papírových favoritů stali Španělé.

Hungarian Junior: dvě medaile české reprezentace

(16.02.2015)

V solidně obsazeném turnaji evropského juniorského circuitu dosáhla česká výprava na dvě medailová umístění. Magdalena Lajdová s Terezou Švábíkovou obsadily druhé místo ve čtyřhře, Michal Hubáček s Monikou Světničkovou pak skončili třetí v mixu.

MČR U19: dva tituly Moniky Světničkové a Michala Hubáčka

(08.02.2015)

Český Krumlov hostil týden po dospěláckém šampionátu MČR juniorů. Nejúspěšnějšími se ziskem dvou titulů stali Michal Hubáček a Monika Světničková.

Polish Junior: maximem Čechů bylo čtvrtfinále

(20.01.2015)

Početná výprava českých juniorů se zúčastnila výborně obsazeného mezinárodního mistrovství Polska. Nejlepším výsledkem Čechů byla trojnásobná účast ve čtvrtfinále.

Croatian Junior: úspěchy českých reprezentantů v Chorvatsku

(05.10.2014)

Řadu medailových úspěchů přinesl českým hráčům turnaj evropského juniorského circuitu v Chrovatsku a také přidružené turnaje U13, U15 a U17. Nejcennější jsou stříbrné medaile Moniky Světničkové, Michala Hubáčka, Terezy Švábíkové a Michaely Fuchsové.

MČR U17: dvě zlaté pro Magdalenu Lajdovou a Michala Hubáčka

(11.05.2014)

Očekávaní favorité ovládli mistrovství ČR do 17 let v Českém Těšíně. Magdalena Lajdová a Michal Hubáček sahali oba po zlatém hat-tricku, nakonec zakončili turnaj s bilancí dvou zlatých a jedné stříbrné medaile.