Články patřící do kategorie monika erbenova

Akademické hry: nejúspěšnější Monika Erbenová a Petr Jelínek

(18.06.2013)

Mezi 9.-14. červnem proběhly v Praze 12. české akademické hry. V soutěži badmintonistů se ke dvěma titulům vysokoškolského mistra ČR probojovali Monika Erbenová v párových disciplínách a Petr Jelínek ve dvouhře a čtyřhře.

zobrazit celý článek »

Jouda Cup: dvojnásobným vítězem Vojtěch Šelong

(18.03.2013)

V tělocvičně pražské Astry proběhl o víkendu tradiční turnaj GPB dospělých - Jouda Cup. Při početném startovním poli to byl i na šesti kurtech maratonský turnaj. Nejlépe se s ním popasoval jeden z nejvzdálenějších účastníků: hráč TJ Orlová-Lutně Vojtěch Šelong; vítěz dvouhry a čtyřhry mužů. Domácí se radovali tentokrát pouze ve dvouhře žen díky Zuzaně Klusoňové.

GPB Baník Most: dvě vítězství Petra Hoška a Šárky Křížkové

(28.10.2012)

Turnaj Grand Prix B dospělých v Mostě přilákal početnou účast z celé republiky. Párovým disciplínám vládli Petr Hošek a Šárka Křížková, kteří zvítězili společně v mixu i ve čtyřhře mužů a žen. Ve dvouhrách zvítězili Daniel Holec a Lucie Kolářová.

Jouda Cup: čtyři z pěti titulů zůstaly na Astře

(18.03.2012)

Tradiční turnaj dospělých Jouda Cup pořádaný oddílem Astra ZM Praha byl letos povýšen na úroveň GPB. Na Zahradním Městě zůstaly hned čtyři z pěti možných titulů: hráči Astry nevyhráli pouze čtyřhru žen.

Memoriál Standy Krauze: v Těšíně proběhla generálka na MČR

(15.01.2012)

Poslední celostátní turnaj GPA dospělých před blížícím se mistrovstvím České republiky se hrál v Českém Těšíně. Tradiční Memoriál St. Krauze přinesl vítězství Petru Jelínkovi a Dominice Koukalové, párovým disciplínám dominovaly sehrané dvojice.

Akademické hry určily nejlepší vysokoškolské badmintonisty

(11.06.2011)

Vrcholný akademický turnaj určil nejlepší vysokoškolské badmintonisty. V hojně obsazené soutěži se k titulu prosadili Tomáš Kopřiva a Eliška Maixnerová ve dvouhrách a páry Drančák-Davidová, Drančák-Hošek a Erbenová-Vacková.

Velká cena Plzně: kdo mohl, obhájil titul

(14.03.2011)

Velká cena města Plzně se v letošní sezóně posunul z kategorie GPB do Grand Prix A – na vrcholném domácím turnaji dospělých se přesto prosadili stejní hráči jako loni: hned ve čtyřech disciplínách došlo na obhajobu titulu, "novým" vítězem byl pouze Marian Šulko ve dvouhře.

Hradecký lev: domácí dosáhli na dvě vítězství

(30.11.2010)

Tradiční turnaj O hradeckého lva se konal o víkendu 27.-28. listopadu. V Hradci Králové se na turnaji Grand Prix B hned dvakrát prosadili domácí hráči - René Neděla ve dvouhře a s Martinem Heroutem i ve čtyřhře mužů. Další vavříny sbírali hráči ze středních Čech.