Články patřící do kategorie jakub zahradka

Memoriál Petra Sima: dvakrát zlatí Hana Milisová a Adam Mendrek

(20.04.2014)

Poslední turnaj GPA dospělých v letošní sezóně hostil ve velikonočním víkendu Liberec. Dvojnásobnými vítězi Memoriálu Petra Sima se stali Hana Milisová a Adam Mendrek. Eliška Maixnerová přetavila tři finálové účasti v jedno zlato a dvě stříbrné medaile.

zobrazit celý článek »

GPB Most: dvě vítězství pro Veroniku Koldovou

(28.10.2013)

Most hostil o víkendu 26.-27. října celostátní turnaj GPB dospělých. Nejvíce se v něm dařilo domácí Veronice Koldové – hráčka oddílu Super Stars zvítězila ve dvouhře a společně se Zuzanou Jeřichovou také v deblu.

Jouda Cup: čtyři z pěti titulů zůstaly na Astře

(18.03.2012)

Tradiční turnaj dospělých Jouda Cup pořádaný oddílem Astra ZM Praha byl letos povýšen na úroveň GPB. Na Zahradním Městě zůstaly hned čtyři z pěti možných titulů: hráči Astry nevyhráli pouze čtyřhru žen.

Naši nejlepší junioři: druhý pohled do žebříčků

(08.07.2011)

Konečné žebříčky juniorských kategorií U19, U17, U15 a U13 ukazují, kdo jsou naši nejlepší žáci a dorostenci. Kterým talentovaným hráčům se nejvíce dařilo na domácích turnajích Grand Prix?

GPA U19: dvě vítězství pro Vojtěcha Šelonga

(19.12.2010)

V Českém Těšíně kalenářní rok 2010 začínal Těšínským pohárem – a také poslední turnaj roku hostilo stejné město. GPA kategorie U19 se vydařilo Vojtěchu Šelongovi, který dokázal zvítězit ve dvouhře a smíšené čtyřhře.

GPA U19: dvě vítězství Iva Stoklase

(25.10.2010)

První republikový turnaj starších dorostenců hostil o víkendu 23.-24. října Liberec. Nejúspěšnějším hráčem byl Ivo Stoklas z Meteoru Praha – zvítězil ve dvouhře a s Matějem Švábem také v deblu. Dalšími vítězi se stali Jana Žwaková a páry Jakub Zahrádka – Tereza Lajdová a Kateřina Krejčová – Lucie Pilařová.

Slovak Junior: mladí reprezentanti ověšeni medailemi

(08.09.2010)

V Prešově se ve dnech 3.-5. září konalo mezinárodní mistrovství Slovenska juniorů. Tradičně početná výprava českých reprezentantů získala hned sedm medailí, ve smíšené čtyřhře se dokonce hrálo české finále, ze zlata se radovali Vojtěch Šelong s Janou Žwakovou. S hodnocením reprezentačního trenéra Michala Turoně.