O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Tipovačka na extraligu: Miloslav Beznoska nasadil k trháku

O víkendu proběhl 5. hrací víkend extraligy a první ligy družstev dospělých – a také 5. kolo tipovací soutěže. Suverénně v něm zvítězil Miloslav Beznoska a vybudoval si výrazný náskok v čele celkového pořadí.

Miloslav "Koloušek" Beznoska se netrefil jen jednou

Pouze jediné utkání odhadl vítěz aktuálního kola tipovačky špatně – v duelu Komety Brno s Ivančicemi očekával remízu, Brňané ale pohodlně zvítězili 7:1. Jinak se "Kolouškovi" podařilo správně odhadnout vítěze jedenácti utkání a v šesti případech dokonce trefit i přesné skóre. Letošní ročník tipovačky tak nadále překonává všechny rekordy a k výhrám je potřeba doopravdy dobrý "nos" na sestavy a formu soupeřů... anebo stroj času. ;-)

Pořadí 5. kola tipovací soutěže na extraligu:
1. Miloslav Beznoska (14 bodů)
2. Ivo Stoklas (12,5)
3. Kamil Hasoň (12)
4. Miloš Chaloupka (11,5)
5. Vojta Sebera (9,5)
6. Dean Brabec (5,5)

Trhák na čele celkového pořadí

V čele celkového pořadí se tedy nadále drží právě Miloslav Beznoska, který navíc dobrým výsledkem nasadil k "trháku" a odpoutal se bodově od nejbližších pronásledovatelů Iva Stoklase a Miloše Chaloupky. Dlouhodobému lídrovi se navíc konečně podařilo vyhrát i pořadí aktuálního soutěžního kola – dosud bylo jeho vedení založeno jen na vyrovnanosti výkonů.

Celkové pořadí tipovací soutěže:
1. Miloslav Beznoska (67 bodů)
2. Miloš Chaloupka (63,5)
3. Ivo Stoklas (61,5)
4. Kamil Hasoň (59,5)
5. Dean Brabec (50)
6. Vojta Sebera (48,5)
7. Tereza Holečková (40)
8. Jan Koňas (37,5)
9. Kuba Mazúr (35,5)
10. Michal Hubáček (30,5)
11. Jan Vorlík (27,5)
12. Jan Gulas (24,5)
13. František Křižanovič (15,5)
14. Milan Kosek (11,5)
15.-16. Petr Švimberský a Stanislav Kolařík (11)
17. Tomáš Janošek (8,5)
18. František Puk (6)
19. Lucie Mocková (5)

Závěrečné kolo tipovací soutěže již bylo vypsáno. Obsahuje také některé speciální tipy. V případě tipů na zápas vyplňujte odhadovaný poměr setů (např 2-0, 1-2 apod., připomínáme, že v play-off je možné také neodehrání disciplíny, skreč ze strany jednoho ze soupeřů např. pro zranění se počítá jako výsledek 0-2).

V případě tipů s otázkami ANO/NE znamená jakýkoliv tip pro domácí (1) odpověď ANO, jakýkoliv tip pro hosty (2) odpověď NE.

Tipovat můžete už nyní zde

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [26.02.2014]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Finty v tréninku: trojitá porce překvapivých úderů

 Sledujte tři nová videa z produkce BadmintonCoach.cz a naučte se spodní backhandový slice, překvapivý forehandový lob z příjmu nebo zatajený backhandový lob, který můžete znát z jedinečného provedení Petera Gadeho...

Tipovací soutěž: vítězkou prvního kola Tereza Holečková

Velmi vyrovnané bylo první kolo tipovací soutěže na utkání extraligy a 1. ligy smíšených družstev. Vítězkou se nakonec stala Tereza Holečková.

Tipovací soutěž: třetí kolo vyhrál Miloš Chaloupka

S velkým náskokem ovládl třetí kolo tipovačky na extraligu Miloš Chaloupka. Druhé vítězství v řadě za sebou ho vyneslo na druhé místo celkového pořadí soutěže.

Tipovací soutěž: vyrovnané kolo zvládl nejlépe Miloš Chaloupka

Hodně vyrovnané bylo startovní pole tipujících ve druhém kole soutěže. O půl bodu zvítězil Miloš Chaloupka, ale zdatně si vedla i celá řada dalších účastníků.

Tipovačka: vítězem 3. kola je Michal Hubáček

S nejtěsnějším náskokem 0,5 bodu zvítězil ve třetím kole tipovačky na extraligu a 1. ligu Michal Hubáček. Kolo plné překvapivých výsledků dalo tipařům hodně zabrat...

Tipovačka na extraligu: čtvrté kolo vyhrál Adam Čechura

Také čtvrté kolo tipovačky na extraligu má plzeňského vítěze: nejvíce bodů tentokrát nasbíral Adam Čechura. Zápas kola, utkání Liberce a Proseku, správně odhadl jediný účastník naší tipovačky...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS