Články patřící do kategorie zuzana jerichova

GPB Most: dvě výhry Dana Skrčeného

(03.06.2015)

Poslední celostátní turnaj dospělých v sezoně hostil v sobotu 30. května Most. Nejlépe se vedlo kladenskému předsedovi Danovi Skrčenému, který vyhrál obě párové disciplíny, singlům vládli Diana Pražáková a Lukáš Holub.

zobrazit celý článek »

České akademické hry: dvě zlaté Petra Jelínka a Elišky Maixnerové

(30.06.2014)

Liberec hostil v rámci Českých akademických her vysokoškolské mistrovství ČR. Nejlépe si na něm vedli Eliška Maixnerová a Petr Jelínek, kteří zvítězili ve dvouhrách a v jedné z párových disciplín.

GPB Most: dvě vítězství pro Veroniku Koldovou

(28.10.2013)

Most hostil o víkendu 26.-27. října celostátní turnaj GPB dospělých. Nejvíce se v něm dařilo domácí Veronice Koldové – hráčka oddílu Super Stars zvítězila ve dvouhře a společně se Zuzanou Jeřichovou také v deblu.

Hradecký lev: víkendové GPB dospělých

(07.10.2013)

Tradiční republikový turnaj dospělých se konal mezi 5.-6. říjnem v Hradci Králové. Překvapivým vítězem dvouhry mužů se stal nenasazený Zdeněk Sváta. Jinak se prosazovali papíroví favorité jako Dominika Koukalová, či mix Drančák-Bášová.

Jouda Cup: dvojnásobným vítězem Vojtěch Šelong

(18.03.2013)

V tělocvičně pražské Astry proběhl o víkendu tradiční turnaj GPB dospělých - Jouda Cup. Při početném startovním poli to byl i na šesti kurtech maratonský turnaj. Nejlépe se s ním popasoval jeden z nejvzdálenějších účastníků: hráč TJ Orlová-Lutně Vojtěch Šelong; vítěz dvouhry a čtyřhry mužů. Domácí se radovali tentokrát pouze ve dvouhře žen díky Zuzaně Klusoňové.

Hradecký lev: domácí slavili dvě vítězství

(04.11.2012)

René Neděla a Hana Milisová – to byli nejúspěšnější hráči turnaje Hradecký lev. GPB dospělých přilákalo solidní konkurenci do zrekonstruované haly Montasu Hradec Králové, domácí právě díky Nedělovi a jeho deblovému partnerovi Martinu Heroutovi oslavili dvě vítězství.

GPA U19: dvě zlaté pro Michala Hamáčka

(29.04.2012)

Na závěrečném celostátním turnaji Grand Prix A kategorie U chyběla řada favoritů. K cenným medailím a bodům se tak propracovalo mnoho mladších hráčů. Nejúspěšnější byl Michal Hamáček – hradeckému badmintonistovi se podařilo vyhrát dvouhru i čtyřhru chlapců.

Jouda Cup: čtyři z pěti titulů zůstaly na Astře

(18.03.2012)

Tradiční turnaj dospělých Jouda Cup pořádaný oddílem Astra ZM Praha byl letos povýšen na úroveň GPB. Na Zahradním Městě zůstaly hned čtyři z pěti možných titulů: hráči Astry nevyhráli pouze čtyřhru žen.

MČR juniorů: dva tituly pro Adama Mendreka

(05.02.2012)

Domácího prostředí tělocvičny v Brně-Jehnicích využil naplno Adam Mendrek a na mistrovství České republiky kategorie U19 získal hned dvě zlaté medaile – ve dvouhře a mixu s Alžbětou Bášovou. Dalšími mistry jsou Tereza Lajdová, Michal Světnička s Vojtěchem Šelongem a Zuzana Jeřichová s Veronikou Koldovou.

MM Slovenska juniorů: Češi získali tři vítězství!

(14.11.2011)

Mezinárodní mistrovství Slovenska se výtečně vydařilo naší juniorské reprezentaci. Svěřenci trenéra Petra Koukala st. získali tři prvenství a stali se tak vůbec nejúspěšnějším týmem turnaje u našich východních sousedů.