Články patřící do kategorie veronika koldova

Lithuanian International: Adam Mendrek zvítězil ve dvouhře!

(09.06.2015)

Adam Mendrek se stal vítězem dvouhry mužů na mezinárodním mistrovství Litvy. Ve finále porazil turnajovou jedničku a hráče první světové stovky Kestutise Navickase 22:20 6:21 a 21:18.

zobrazit celý článek »

Pohár Badmintonové akademie: dvě zlaté Dominiky Kurzové a Petra Jelínka

(16.02.2015)

Most hostil o víkendu 14.-15. února republikový turnaj GPB dospělých. V Poháru akademie nejlépe uspěli Dominika Kurzová a Petr Jelínek, kteří zvítězili ve dvou disciplínách. Domácím udělala radost výhra Bedřicha Valenty a páru Veronika Koldová-Valerie Ondrášková.

Lithuania International: dvě polské výhry, dvě ruské

(08.06.2014)

Tak nějak dějinně symbolicky si nejvíce medailí na mezinárodním mistrovství Litvy rozdělilo Polsko a Rusko. Oba národní týmy získaly dvě zlaté. Z Čechů se dařilo Lucii Černé a Jaromíru Janáčkovi, kteří se dostali mezi osm nejlepších.

Pohár badmintonové akademie: dvě zlaté pro Dominiku Kurzovou a Bedřicha Valentu

(25.05.2014)

Most hostil ve dnech 24.-25. května turnaj GPB dospělých o pohár badmintonové akademie. Domácím pořadatelům udělal radost dvojí výhrou Bedřich Valenta, ve vynikající formě zastihl turnaj Dominiku Kurzovou z Astry, jež získala také dvě zlaté medaile.

Morocco International: Veronika Koldová mezi osmi nejlepšími

(17.11.2013)

Mostecká badmintonistka Veronika Koldová se zúčastnila mezinárodního turnaje v Maroku. A stejně jako před nedávnem v Irsku se jí dařilo – dokázala se probojovat do čtvrtinále.

GPB Most: dvě vítězství pro Veroniku Koldovou

(28.10.2013)

Most hostil o víkendu 26.-27. října celostátní turnaj GPB dospělých. Nejvíce se v něm dařilo domácí Veronice Koldové – hráčka oddílu Super Stars zvítězila ve dvouhře a společně se Zuzanou Jeřichovou také v deblu.

Irish Future Series: Veronika Koldová ve druhém kole

(13.10.2013)

Mezinárodního mistrovství Irska se zúčastnila z českých hráčů pouze Veronika Koldová. Mostecká badmintonistka se úspěšně probojovala z kvalifikace do hlavní soutěže, kde dosáhla na účast mezi nejlepšími 16.

Hradecký lev: víkendové GPB dospělých

(07.10.2013)

Tradiční republikový turnaj dospělých se konal mezi 5.-6. říjnem v Hradci Králové. Překvapivým vítězem dvouhry mužů se stal nenasazený Zdeněk Sváta. Jinak se prosazovali papíroví favorité jako Dominika Koukalová, či mix Drančák-Bášová.

GPA U19: Ivana Zychová přebornicí v párech

(08.04.2013)

Nejúspěšnější hráčkou republikového turnaje juniorů v Benátkách nad Jizerou se stala Ivana Zychová – zvítězila ve smíšené čtyřhře a čtyřhře dívek, navíc přidala ještě bronz v singlu. Dvouhry patřily hráčům týmu SuperStars Most.

GPA U19: dvě zlaté pro Michala Hamáčka

(29.04.2012)

Na závěrečném celostátním turnaji Grand Prix A kategorie U chyběla řada favoritů. K cenným medailím a bodům se tak propracovalo mnoho mladších hráčů. Nejúspěšnější byl Michal Hamáček – hradeckému badmintonistovi se podařilo vyhrát dvouhru i čtyřhru chlapců.