Články patřící do kategorie michal svetnicka

Mistrovství ČR: čtyři obhajoby, napínavá finále dvouher

(01.02.2015)

Ve dnech 30. 1.-1. 2. hostila Karviná Mistrovství ČR dospělých. Své tituly z loňska obhájili Petr Koukal i Kristína Gavnholt, měli ale ve finálových duelech hodně práce se svými vyzyvateli. Zlatou medaili po roce získali také mix Bitman-Bášová a debl Milisová-Černá, které doplnili ve čtyřhře mužů Kohoutek a Světnička.

zobrazit celý článek »

Těšínský pohár: dvě výhry Kamily Augustyn

(12.01.2015)

První celostátní turnaj GPA dospělých v novém roce hostil o víkendu 10.-11. ledna tradičně Český Těšín. Nejúspěšnější hráčkou turnaje se stala hlavní hvězda početné polské enklávy Kamila Augustyn, která vyhrála dvouhru i čtyřhru žen.

GPB Ostrava: tři výhry Hany Milisové

(16.11.2014)

Ostrava hostila o víkendu 8.-9. listopadu premiérově turnaj GPB dospělých. Nejúspěšnější účastnicí turnaje se stala Hana Milisová, která brala první místo ve dvouhře, v mixu se Stanislavem Kohoutkem a v deblu s Dominikou Kurzovou.

Jak hrají badminton zvířata

(15.08.2014)

Sledujte vtipné video trenérsko/hráčského dua Michal Světnička - Standa Kohoutek. Kluci vám ukážou, jak by to vypadalo, kdyby se do tréninku badmintonu pustila zvířátka jako jelen, pes, had... no a nebo kohoutek ;-)

US Open: dobré výkony Petra Koukala

(15.07.2013)

Ve světové formě zastihlo US Open Petra Koukala. Český singlista prošel dvěma koly turnaje Grand Prix Gold, porazil nasazeného Erica Panga a zajistil si opět pozici nejvýše postaveného Čecha na světovém žebříčku. Z výhry v turnaji se radovali zástupci pěti národů.

ME juniorů: Češi obsadili druhé místo ve skupině

(25.03.2013)

Týmovou soutěží startuje v Turecku kontinentální šampionát juniorů. Český tým v základní skupině porazil Izrael, Slovensko a Lotyšsko, v boji o první příčku však ale jednoznačně podlehl Nizozemsku.

Dutch Junior: čtvrtfinále Lucie Černé

(03.03.2013)

Na výborně obsazeném mezinárodním mistrovství Nizozemska juniorů se neztratili ani čeští reprezentanti. Nejlepšího výsledku dosáhla Lucie Černá, která se probojovala do čtvrtfinále. Z pěti disciplín si tři výhry odnesli asijští badmintonisté, čest starého kontinentu zachraňovali němečtí vítězové mixu.

MČR juniorů: dva tituly pro Mendreka a Černou

(11.02.2013)

Týden po republikovém šampionátu dospělých se odehrálo i mistrovství juniorů. MČR U19 hostil Český Krumlov, z výher se radovali převážně papíroví favorité. Dvouhry ovládli Adam Mendrek a Lucie Černá, každý z nich přidal ještě jedno zlato z párových disciplín.

GPA U19: dvě zlaté pro Michala Hamáčka

(10.12.2012)

Na předvánočním republikovém turnaji GPA kategorie U19 v Brně si nejlépe vedl hradecký Michal Hamáček – k výhře v singlu přidal i zlato ze čtyřhry chlapců. V domácím prostředí se radoval i rodinný mix Michala a Moniky Světničkových.

MS juniorů: Adam Mendrek mezi 16 nejlepšími!

(05.11.2012)

Parádního výsledku dosáhl v individuálním turnaji mistrovství světa juniorů Adam Mendrek. Brněnský badmintonista se dostal mezi 16 nejlepších hráčů ve dvouhře a porazil juniorského mistra Evropy do 17 let.