Články patřící do kategorie bara hadackova

MČR U15: nejlepšími žáky Tereza Švábíková a Cristian Savin

(28.04.2015)

Pardubice hostily o víkendu 25.-26. dubna mistrovství ČR žáků do 15 let. Nejúspěšnějšími účastníky byli podle očekávání třikrát vítězná Tereza Švábíková a dvojnásobný mistr ČR Cristian Savin.

zobrazit celý článek »

GPA U15: dvě výhry Báry Hadáčkové a Marka Aubuse

(23.02.2015)

Orlová hostila o víkendu 21.-22. února celostátní turnaj žáků do 15 let. Nejúspěšnějšími účastníky se stali Marek Aubus a Bára Hadáčková s bilancí dvou vítězství.

GPA U15: dvě výhry Marka Aubuse a Báry Hadáčkové

(09.12.2014)

V Hradci Králové se o víkendu 6.-7. prosince konal celostátní turnaj GPA kategorie U15. Domácího prostředí využil ke dvěma výhrám Marek Aubus, mezi dívkami byla nejúspěšnější Bára Hadáčkové s obdobnou bilancí dvou zlatých medailí.

GPA U15: nejúspěšnější Adéla Vacková, Bára Hadáčková a Jiří Vajsejtl

(05.10.2014)

Hustopeče hostily o víkendu 4.-5. října první republikový turnaj GPA starších žáků. Po dvou prvních místech z jihu Moravy vezou Adéla Vacková, Bára Hadáčková a Jiří Vajsejtl.

MČR U13: králem turnaje se stal Marek Aubus

(04.05.2014)

Mistrovství republiky nejmladší věkové kategorie se konalo 3.-4. dubna v Liberci. Královéhradecký Marek Aubus dokázal vyhrát všechny tři disciplíny: dvouhru, čtyřhru spolu s Filipem Neškrabalem a také mix s Lucií Krpatovou.

GPA U13: Marek Aubus byl opět suverénní

(01.12.2013)

Jednoznačným vládcem kategorie U13 je letos Marek Aubus. Hradecký badmintonista to potvrdil i na druhém GPA sezóny v Mostě, když získal vítězství ve všech disciplínách. Mezi dívkami se dvakrát radovala Lucie Krpatová.

GPA U13: dvě výhry mají Marek Aubus a Bára Hadáčková

(13.10.2013)

První republikový turnaj mladších žáků GPA U13 v Břeclavi přinesl největší úspěchy Marku Aubusovi a Báře Hadáčkové – oba k výhře v singlu přidali také vítězství v jedné párové disciplíně.

GPA U13: trojnásobným vítězem Cristian Savin

(28.10.2012)

Domácího prostředí v Benátkách nad Jizerou dokonale využil Cristian Savin a stal se trojnásobným vítězem prvního republikového turnaje GPA mladších žáků v kategorii U13.

Praha má talent: celostátní turnaj U11

(04.10.2010)

V Českém Krumlově se o víkendu 2.-3. října odehrál 5. ročník celostátního turnaje kategorie U11: Badminton Czech Talent 2010. O svá první vítězství soupeřili desetiletí a mladší badmintonisté. Soutěž týmů vyhrál Výběr Prahy, nejlepšími v individuální soutěži byli Jihočeši Bára Hadáčková a Nicola Siviglia.