O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

GPA U15: dvě výhry Marka Aubuse a Báry Hadáčkové

V Hradci Králové se o víkendu 6.-7. prosince konal celostátní turnaj GPA kategorie U15. Domácího prostředí využil ke dvěma výhrám Marek Aubus, mezi dívkami byla nejúspěšnější Bára Hadáčkové s obdobnou bilancí dvou zlatých medailí.

Marek Aubus vstupoval do turnaje jako nasazená dvojka. Ve dvouhře si přitom se všemi soupeři poradil beze ztráty setu. Postupně to byl David Waller, Jan Viktora, ve vyrovnaném semifinále Adam Blaník a ve finále Aubus udolal i libereckého Jiřího Vajsejtla.

Druhou zlatou medaili přidal Marek Aubus spolu s Lucií Krpatovou v mixu. Sehraný pár, který je v Markově případě o rok, v Luciině dokonce o dva roky mladší než většina soupeřů, si věděl rady se všemi protivníky, ve finále to bylo výsledkem 14:21 21:19 a 21:17 s nasazenými jedničkami Jiřím Vajsejtlem a Adélou Vackovou.

Dvakrát neúspěšný finalista Vajsejtl se dočkal ve třetí disciplíně – čtyřhře chlapců. Společně s mosteckým Jiřím Králem doslova převálcovali konkurenci – nikomu ze tří soupeřů nedovolili více než 14 bodů v jednom setu, ve finále porazili Marka Aubuse a Martina Siegla 21:8 a 21:12.

V dívčích disciplínách si nejlépe vedla Bára Hadáčková. Českobudějovická badmintonistka zvítězila ve dvouhře, když v semifinále udolala Terezu Járovou, ve finále pak zvládla koncovku první sady a celou sadu druhou s Kateřinou Zuzákovou – 22:20 a 21:8.

Druhé zlato Hadáčková přidala ve čtyřhře dívek, kterou hraje společně s Adélou Vackovou. Do finále se probojovaly nasazené páry číslo jedna a dvě – poraženy po setech 24:22 a 21:17 odešly turnajové jedničky Tereza Járová a Kateřina Stehlíková.

Kompletní výsledky: tournamentsoftware

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [09.12.2014]

Diskuze k článku

10.12.2014 18:22
Bengbingtonista
To je teda fotka. :-D

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

1. liga zná vítěze: SK Prosek Praha a TJ Orlová-Lutyně

Finálovými turnaji nadstavbové fáze skončila 1. liga – druhá nejvyšší soutěž smíšených družstev. Vítězem západní skupiny se stal po mimořádně napínavém průběhu celek SK Prosek Praha, východní skupinu ovládl tým TJ Orlová-Lutyně.

1. liga: napínavý boj o místa v nadstavbové části

1. liga, druhá nejvyšší domácí soutěž smíšených družstev, měla v sobotu 8. ledna na programu důležité třetí kolo základní části, po němž se tabulka dělí na skupinu o postup a o udržení. V dramatickém boji si vedoucí postavení na ...

1. liga: tabulce vévodí Prosek a Kopřivnice

O víkendu se vedle extraligy odehrálo i druhé kolo 1. ligy. Druhá nejvyšší soutěž se dělí na západní a východní skupinu, první vévodí tým SK Prosek Praha, druhé BK Tatra Kopřivnice.

Badminton Czech Talent 2011: čeští talenti nestačili slovenským

V Českém Krumlově proběhl o víkendu 5.-6. listopadu tradiční turnaj výběrů kategorie U11. Nejmladší hráči ze všech krajů ČR se tentokrát museli sklonit před uměním hráčů slovenského oddílu Sokol Ilava.

Badminton Czech Talent: nejlepší byli Perníkáři

Tradiční turnaj regionálních výběrů do 11 let ovládli letos v Českém Krumlově Východočeši. Pardubické družstvo „Perníkářů“ deklasovalo konkurenci. V individuálním turnaji byli nejlepšími Lucie Krpatová a Jan Janoštík.

Badmintonová olympiáda: zvítězilo družstvo z Mostu

Vítězi Badmintonové olympiády – soutěže pro družstva hráčů kategorie U11 – se v domácí tělocvičně stali hráči Super Stars Most. Pilotního ročníku se zúčastnila čtrnáctka družstev z celé republiky.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS