Líbí se mi design a myslím si, že je to velmi dobrá a kvalitní badmintonová značka.

Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuze

Související články

Yonex Cup: mezinárodní turnaj mládeže v Brně

V Brně-Jehnicích se o víkendu 23.-24. října konal třetí ročník mezinárodního turnaje mládeže kategorií U13 a U15. Při účasti našich a slovenských hráčů se dařilo chlapcům z Liberce a Jižních Čech a dívkám z hlavního města.

Velká cena města Plzně: tři zlaté pro Hanu Milisovou

GPA dospělých v Plzni je oblíbeným turnajem českokrumlovské Hany Milisové. Stejně jako loni získala tři zlaté medaile a stala se nejúspěšnější hráčkou celostátního turnaje dospělých. Mezi muži si nejlépe vedl dvojnásobný vítěz ...

Pohár badmintonové akademie: dvě zlaté pro Dominiku Kurzovou a Bedřicha Valentu

Most hostil ve dnech 24.-25. května turnaj GPB dospělých o pohár badmintonové akademie. Domácím pořadatelům udělal radost dvojí výhrou Bedřich Valenta, ve vynikající formě zastihl turnaj Dominiku Kurzovou z Astry, jež získala také ...

Nations Future Cup: Češi ve Švýcarsku na čtvrtém místě

Mladý český výběr startovat minulý týden na turnaji Nations Future Cup ve Švýcarsku. Naši reprezentanti získali čtvrté místo v týmové soutěži, nejlepším individuálním výsledkem bylo páté místo Michaely Zelinkové ve dvouhře dívek.

Nations Future Cup: Česko v týmové soutěži obsadilo druhé místo

Česká reprezentace do 17 let se účastní turnaje Nations Future Cup v rakouském Judenburgu. V týmové soutěži se podařilo porazit domácí tým, Španělsko a Švýcarsko, prohra s Belgií znamenala celkové druhé místo.

Nations Future Cup: dvě výhry v individuálním turnaji

Na soutěž národních týmů do 17 let navázal v rakouském Judenburgu individuální turnaj. Ani v něm se Češi neztratili – Veronika Dobiášová vyhrála dvouhru dívek, Petr Beran s Vojtěchem Lapáčkem zvítězili ve čtyřhře chlapců.