O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

MČR veteránů: nejvíce medailí získali hráči z Proseka

  V Liberci proběhlo o víkendu mistrovství ČR veteránských kategorií. O cenné kovy soupeřili hráči starší 35 let, nejstarším účastníkům bylo více než 65. Nejbohatší medailovou sbírku si odvezli hráči SK Prosek Praha.

Pouze pětičlenná výprava pražského oddílu ve složení Diana Pražáková, Dana Kykalová, Pavel Kubiš, Jiří Parkán a Jiří Mrázek získala unikátní bilanci: všichni hráči si z Liberce odvezli alespoň jednu zlatou medaili. Dvě výhry zaznamenali Pražáková (v párových disciplínách kategorie 35+), Kykalová (ve čtyřhře a mixu) a Parkán (dvouhra a čtyřhra).

Mezi pětatřicetiletými se z dvou vítězství radoval také vesecký Michal Haršanyi, ženskou dvouhru ovládla Ludmila Bášová. Petr Báša bilanci své ženy dokonce překonal - v kategorii 45+ získal první místa ve dvouhře i čtyřhře spolu s Milanem Maixnerem. 

Ale nepřeskakujme - ještě tu je kategorie 40+. Také zde se našli dvojnásobní mistři: Radek Gregor a Ladislav Oros, kteří vyhráli spolu čtyřhru, Radek přidal vítězství v mixu a "Lába" ve dvouhře. 

V kategorii 50+ se hrála pouze dvouhra mužů, kterou nejlépe zvládl Luboš Kunášek. Mezi 55+ dominoval Jiří Parkán, vítěz dvouhry a čtyřhry s Jiřím Mrázkem. V kategoriích 60 a 65+ se pak už hrála pouze dvouhra mužů, jejími vítězi se stali Antoním Lesniak a Pavel Homolka. 

kompletní výsledky republikového šampionátu

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [13.05.2013]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

1. kolo extraligy: favorité přesvědčivě vítězili

V sobotu 15. října odstartovala svým prvním kolem nejvyšší domácí soutěž družstev. Přesvědčivé výhry si na úvod připsali favorité: týmy Brna, Benátek, Meteoru i Dobrušky.

1. liga zná vítěze: SK Prosek Praha a TJ Orlová-Lutyně

Finálovými turnaji nadstavbové fáze skončila 1. liga – druhá nejvyšší soutěž smíšených družstev. Vítězem západní skupiny se stal po mimořádně napínavém průběhu celek SK Prosek Praha, východní skupinu ovládl tým TJ Orlová-Lutyně.

1. liga: napínavý boj o místa v nadstavbové části

1. liga, druhá nejvyšší domácí soutěž smíšených družstev, měla v sobotu 8. ledna na programu důležité třetí kolo základní části, po němž se tabulka dělí na skupinu o postup a o udržení. V dramatickém boji si vedoucí postavení na ...

1. liga: postup do baráže slaví USK Plzeň a Hradec Králové

Plzeňský univerzitní klub a Montas Hradec Králové se stali vítězi západní a východní skupiny 1. ligy – druhé nejvyšší soutěže smíšených družstev. Oba celky se tak utkají se Slavií TU Liberec v květnové baráži o dvě místa v ...

1. liga: stoprocentní bilanci mají Český Krumlov, Astra B, Montas a brněnská Kometa

Prvním kolem byla rozehrána druhá nejvyšší domácí soutěž. Dvě výhry si v západní skupině připsaly týmy SKB Český Krumlov a Astra ZM Praha B, ve východní skupině se podobně dařilo Kometě Brno.

1. liga: tabulce vévodí Prosek a Kopřivnice

O víkendu se vedle extraligy odehrálo i druhé kolo 1. ligy. Druhá nejvyšší soutěž se dělí na západní a východní skupinu, první vévodí tým SK Prosek Praha, druhé BK Tatra Kopřivnice.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS