MČR seniorů: v Dobřanech bojovali o tituly hráči nad 35 let

Poprvé jako oficiální akce ČBaS proběhlo v sobotu 2. května v Dobřanech MČR seniorů – mistrovství hráčů nad 35 let.

Soutěžilo se v kategoriích od 35+ až po 60 či 65+, tenisová hala v Dobřanech tak přivítala široké věkové spektrum účastníků. Vítězi jednotlivých kategorií a mistry ČR seniorů se stali:

Milan Ludík o MČR v Karviné

Milan Ludík přijal naši výzvu a zaslal nám své dojmy před Mistrovstvím České republiky jednotlivců 2016 a po něm. Přečtete si hodnocení národního šampionátu pohledem české singlové jedničky.

GPB Most: dvě výhry Dana Skrčeného

Poslední celostátní turnaj dospělých v sezoně hostil v sobotu 30. května Most. Nejlépe se vedlo kladenskému předsedovi Danovi Skrčenému, který vyhrál obě párové disciplíny, singlům vládli Diana Pražáková a Lukáš Holub.

MČR U17: dva tituly pro Moniku Světničkovou a Petra Berana

Hradec Králové hostil o víkendu 9.-10. května mistrovství ČR mladších juniorů do 17 let. Ve vyrovnaném startovním poli se ke dvěma zlatým medailím prosadili Petr Beran a Monika Světničková.

MČR U13: turnaj ovládla "silná čtyřka"

Pouze čtyři hráči si rozdělili zlaté medaile na mistrovství ČR do 13 let v Orlové. Kateřina Zuzáková získala tři výhry, Jan Janoštík a Tomáš Švejda po dvou a Lucie Krpatová jeden zlatý úspěch.

MČR U15: nejlepšími žáky Tereza Švábíková a Cristian Savin

Pardubice hostily o víkendu 25.-26. dubna mistrovství ČR žáků do 15 let. Nejúspěšnějšími účastníky byli podle očekávání třikrát vítězná Tereza Švábíková a dvojnásobný mistr ČR Cristian Savin.

MČR družstev dorostu: titul obhájil Sokol Klimkovice

Nabitá sestava severomoravského přeborníka Sokola Klimkovic obhájila zlaté medaile na mistrovství ČR družstev dorostu, které se konalo o víkendu 14.-15. března v Českém Krumlově. Druhé místo získal Slovan Vesec, třetí pražský ...