O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Tipovačka na extraligu: vítězkou vánočního kola je Nikola Fridrichová

Předvánoční třetí kolo Compo Praha extraligy smíšených družstev dospělých nejlépe odhadla Nikola Fridrichová. Úspěšné tipařce uteklo pouze jediné utkání, ve třech případech se ovšem trefila i do přesného skóre.

Vítězce kola se vyplatilo věřit kmenovému oddílu

Nejúspěšnější soutěžící ve třetím kole naší tipovačky na extraligu se stala Nikola Fridrichová. Hráčce USK Plzeň se vyplatila důvěra v síly svých spoluhráčů: jako jediná totiž vsadila na vítězství plzeňského celku ve šlágru západní skupiny první ligy proti dosavadnímu lídrovi Super Stars Most. Ostatní tipaři hádali výhru Severočechů, v nejlepším případě připustili možnost remízy. Nikole se dál podařilo přesně odhadnout výsledky zápasů Dobruška-Kladno, Meteor-Liberec a Prosek-Meteor. Jediné utkání, které netrefila, bylo taktéž prvoligové vítězství Kopřivnice nad Orlovou – to se ale nepovedlo ani žádnému dalšímu soutěžícímu. S celkovým ziskem 11,5 bodu si Nikola také výrazně polepšila v celkovém pořadí soutěže.

Právě prvoligová utkání dělala tipujícím nejvíce potíží. Správný výsledek utkání Astra-Prosek trefili dva soutěžící, utkání Dobruška-Kladno hned tři, Meteor-Liberec opět dva. Výhru Brna nad Benátkami očekávala většina tipujících, vysoké vítězství 7:1 netipoval ovšem nikdo – podobně jako u utkání Benátky-Dobruška. Nejsnazší tip (trefilo se 6 účastníků) byla výhra Meteoru nad Prosekem. Výsledek utkání Kladno-Liberec trefili dva soutěžící.

Pořadí třetího kola tipovačky na extraligu:

1. Nikola Fridrichová (11,5 bodu)
2. Tomáš Krajča (11 bodů – mimo soutěž)
3. Martin Schmied (10)
4. Jan Čechura (9,5)
5.-7. Milan Kosek, Adam Jurák, Jakub Krejsa (8,5)
8. Adam Čechura (8)
9. Dean Brabec (7,5)
10. Jana Vraštiaková (1)

Průběžné pořadí tipovací soutěže

mimo soutěž: Tomáš Krajča – 29,5
1. Martin Schmied – 29
2. Nikola Fridrichová – 28,5
3. Adam Jurák – 26,5
4. Milan Kosek – 25,5
5. Adam Čechura – 19,5
6. Jakub Krejsa – 19
7. Dean Brabec – 17
8. Kamil Kyzlík – 12,5
9. Jan Čechura – 9,5
10. Martin Bočák – 9
11.-13. Petr Švimberský – 8,5
Martin Šída – 8,5
Ivo Stoklas – 8,5
14. Radek Micka – 7,5
15. Jiří Konečný – 6
16. Petr Martinec – 1,5
17. Jana Vraštiaková – 1
18. Jan Frauknecht – 0

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [21.12.2011]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Žebříček oddílů podle práce s mládeží: s náskokem vede Astra

Český badmintonový svaz zveřejnil žebříček oddílů podle úspěšnosti jejich práce s mládeží. Ten slouží především k rozdělení dotace pro dvacítku nejlepších klubů, ale zároveň umožňuje získat přehled o tom, kdo má nejlepší juniory a ...

Yonex Czech International: kvalifikace našim nevyšla

V Brně dnes startuje hlavní soutěž mezinárodního mistrovství České republiky. Včerejší kvalifikace domácím barvám žádný postupový úspěch bohužel nepřinesla.

Yonex Cup: mezinárodní turnaj mládeže v Brně

V Brně-Jehnicích se o víkendu 23.-24. října konal třetí ročník mezinárodního turnaje mládeže kategorií U13 a U15. Při účasti našich a slovenských hráčů se dařilo chlapcům z Liberce a Jižních Čech a dívkám z hlavního města.

Yonex & Sportobchod finále play-off extraligy smíšených družstev 2011

Extraliga se blíží svému finále: o víkendu 9.-10. dubna se v tělocvičně ZŠ Vinoř utkají čtyři nejlepší týmy o mistrovský titul. Stane se vítězem Brno, Benátky, Meteor nebo Dobruška? Přijďte se podívat na bitvu o pohár mistrů ČR!

Vítězi extraligy se v dramatickém finále play-off staly Benátky nad Jizerou

Finálový turnaj extraligy smíšených družstev nabídl dramatické a vyrovnané souboje čtyř předních českých týmů. Z titulu se radují Benátky nad Jizerou, které ve finále porazily Brno-Jehnice poměrem 5:3.

Videozáznam utkání: Benátky – Meteor A 6:2

Sledujte videozáznam extraligového utkání mezi družstvy BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou a Sokol Meteor Praha Radotín A. Benátečtí dokázali v domácím prostředí zvítězit 6:2. Videopřenos realizovala společnost TVCOM.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS