Články patřící do kategorie dobruska

MČR družstev dorostu: titul obhájil Sokol Klimkovice

(17.03.2015)

Nabitá sestava severomoravského přeborníka Sokola Klimkovic obhájila zlaté medaile na mistrovství ČR družstev dorostu, které se konalo o víkendu 14.-15. března v Českém Krumlově. Druhé místo získal Slovan Vesec, třetí pražský Meteor.

zobrazit celý článek »

Extraliga: do finálového turnaje postupují Brno a Meteor

(23.02.2015)

Favorité v domácím prostředí nezaváhali. Ve čtvrtfinále extraligy Brno suverénně porazilo Dobrušku 7:1 a Meteor stejným skóre v pražském derby vyřadil Astru ZM.

Extraliga: po základní části je první Krumlov, druhé Benátky

(27.01.2015)

Nováček z Českého Krumlova ovládl základní část extraligy smíšených družstev i přes domácí prohru s Benátkami. Ty si díky lepšímu skóre zajistily důležitou druhou příčku, znamenající jistotu postupu do finálového turnaje play-off.

Extraliga: Český Krumlov má jistý postup do semifinále

(22.12.2014)

Ani v posledním předvánočním kole si nováček z Českého Krumlova nepokazil doposud stoprocentní bilanci. Se šesti výhrami vede tabulku extraligy a má jistotu účasti ve finálovém turnaji play-off.

Extraliga: v čele je beze ztráty nováček z Českého Krumlova

(02.12.2014)

I po druhém extraligovém víkendu vévodí tabulce nejvyšší soutěže nováček, SKB Český Krumlov. Jihočeši porazili jak Plzeň, tak i Meteor a jako jediní mají plný bodový zisk.

Extraliga: po 1. kole je v čele nováček z Českého Krumlova

(12.10.2014)

První víkendové kolo nejvyšší soutěže družstev dospělých přineslo remízu mezi ambiciózními týmy Meteoru a Benátek nad Jizerou. Stoprocentní bilanci si udržel nováček – SKB Český Krumlov tak zatím vládne tabulce soutěže.

Top 20: suverénně nejlepší mládež má Astra Praha

(18.07.2014)

Český badmintonový svaz letos opět rozděluje dotaci na talentovanou mládež mezi kluby úspěšně pracující s juniorskými hráči. V pořadí nejlepších dvaceti oddílů největší bodový zisk zaznamenala Astra Praha před Sokolem Klimkovice a SKB Český Krumlov.

RSL Cup: mezinárodní turnaj U15 vyhráli Dánové

(15.06.2014)

Český Krumlov hostil o víkendu 7.-8. června mezinárodní klání. Turnaje RSL CUP se zúčastnil tucet týmů, v konkurenci klubů z ČR, Slovenska, Maďarska, Nizozemí, Slovinska či Neměcka zvítězili dánští badmintonisté z Roskilde.

Baráž a kvalifikace: extraligu si zahrají Dobruška a Český Krumlov

(27.04.2014)

O víkendu probíhala baráž o extraligu a kvalifikace o 1. ligu smíšených družstev. V nejvyšší soutěži zůstává Dobruška a nováčkem bude SKB Český Krumlov, sestupuje Slavia TU Liberec. Do 1. ligy postoupily celky Sokola Klimkovic a Sokola Meteor Praha Radotín B.

MČR družstev dorostu: vítězství pro Sokol Klimkovice

(09.03.2014)

V Českém Krumlově se ve dnech 8.-9. března konalo mistrovství ČR smíšených družstev dorostu. Titul v moravském souboji získaly Klimkovice, druzí skončili hráči Brna-Jehnic. Bronzové medaile patří Astře Praha.