O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Badmintonová exhibice v Říčanech: Zábavné odpoledne se špičkovým badmintonem

Výjimečná badmintonová exhibice v podání českých reprezentantů a mistrů republiky, dovednostní soutěže pro děti a možnost zahrát si s našimi nejlepšími badmintonisty – to vše se uskuteční v pátek 5. září od 16:00 v prostorách Centra pro volný čas Na Fialce.

Centrum pro volný čas Na Fialce v Říčanech (Říčany u Prahy; Mánesova 2530/3a) a BadmintonEvents.cz Vás srdečně zvou na badmintonovou exhibici. První narozeniny Centra Na Fialce a badmintonového oddílu v Říčanech stojí za pořádnou oslavu, své umění předvedou ti nejlepší čeští hráči:

Alžběta Bášová, pětinásobná mistryně ČR ve smíšené čtyřhře a 71. hráčka světového žebříčku

Magdalena Lajdová, držitelka osmi medailí z MČR juniorů a dospělých v této sezóně, účastnice mistrovství světa juniorů

Jakub Bitman, osminásobný mistr ČR a 71. hráč světového žebříčku

Pavel Drančák, trojnásobný mistr ČR ve čtyřhře mužů a první hráč českého žebříčku

V rámci exhibice je přichystána ukázka dvouhry i párových disciplín. Na vlastní oči můžete obdivovat badminton evropské úrovně, rychlou a pestrou hru plnou tvrdých smečů, ale i těch nejjemnějších fines.

Součástí programu budou také zábavné aktivity pro děti. Mladí badmintonoví adepti si mohou vyzkoušet hru s profesionály a také zábavné dovednostní soutěže. Přímo na místě se lze zapsat do badmintonového oddílu Říčany, který pro sezónu 2014/2015 rozšiřuje tréninky mládeže (každé úterý a čtvrtek).

Své umění předvedou také děvčata z Taneční školy TWIST manželů Boháčkových. Jiří Boháček se společně s Janou Honnerovou ujme moderování exhibice. Během odpoledne si budete moci zakoupit lístky do tomboly a vyhrát hodnotné ceny od společností Yonex a Isostar. 

Časový program badmintonové exhibice v Říčanech:

16:00 – zahájení a vystoupení Taneční školy TWIST
16:15 – možnost pro děti zahrát si s profesionály
16:40 – exhibiční zápas ve smíšené čtyřhře
17:10 – badmintonové hry a soutěže pro děti
17:40 – exhibice ve dvouhře mužů
18:15 – vyhlášení tomboly a dovednostních soutěží
18:30 – vystoupení Taneční školy TWIST
Badmintonová exhibice v Říčanech proběhne v Centru pro volný čas Na Fialce (Mánesova 2530/3a) v pátek 5. září od 16:00. Nenechte si ujít příležitost vidět v akci ty nejlepší české hráče. Přijďte oslavit první narozeniny Centra Na Fialce a badmintonu v Říčanech u Prahy.

Pořadatelem akce jsou Centrum Na Fialce a BadmintonEvents.

Partnery exhibice jsou společnosti Yonex, Prima Building a Isostar, mediálním partnerem akce je BadmintonWeb.

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [04.09.2013]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Nejlepší v Česku: Indonésané jsou k nezastavení

S koncem června zveřejnil Český badmintonový svaz konečné žebříčky za sezónu 2009/2010. Kdo byl nejlepší na domácích turnajích jednotlivých kategorií? Doslova k neporažení byli indonéští badmintonisté, kteří hájí barvy Benátek nad ...

Fantastický posun: Kristína Gavnholt je 28. na světě

Dobré turnajové výsledky posledních měsíců včetně 5. příčky na evropském šampionátu vynesly Kristínu Gavnholt až na 28. místo světového žebříčku!

Konečné žebříčky: kdo jsou naši nejlepší?

Sezóna 2010/2011 je v českém badmintonu definitivně u konce. Kteří hráči ovládli domácí žebříčky a získali nejvíce bodů v jednotlivých disciplínách?

Z historie: létající peří a cirkusový badminton

Od roku 1935 až do druhé poloviny minulého století cestovali Hugh Forgie a Ken Davidson se svou badmintonovou exhibicí Flying Feathers po celém světě a cirkusovým způsobem se spoustou fintiček a srandiček předváděli náš sport ...

Videoohlédnutí za 50. MČR dospělých

Než se naplno rozjedou boje 51. domácího šampionátu, připomeňme si ještě na videozáznamech jubilejní 50. ročník. V radotínské sportovní hale se z titulů radovali Petr Koukal, Kristína Ludíková, Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou a ...

Video: Jakub Bitman - Valerij Atrašenkov

Sledujte kompletní videozáznam utkání prvního kola Belgian International, v němž Jakub Bitman podlehl ve dvou setech Valeriji Atrašenkovovi z Ukrajiny. Utkání trvá 26 minut.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS