O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Trinidad & Tobago International: dvě česká čtvrtfinále

Jan Fröhlich a Marcela Nesvedová se zúčastnili turnaje Trinidad & Tobago International. Na medailové umístění se dosáhnout nepodařilo, nejlepším umístěním bylo dvojnásobné čtvrtfinále.

Ve dvouhře podlehla Marcela už v prvním kole chilské soupeřce Camile Macaye ve dvou setech. Jan nejprve vyřadil nasazeného Bjorna Seguina 19:21 21:19 a 21:10. Pak ale nestačil na Maxime Moreelse z Belgie po výsledku 21:14 16:21 a 18:21.

V mixu došel Jan spolu s domácí Kamashou Robertson mezi osm nejlepších díky výhře nad barbadosským párem Thorpe-Scott. Pak už nestačili na turnajové jedničky Muňoze a Gonzalez (Mexiko). Stejně tak na postup mezi osm nejlepších dosáhla i Marcela spolu s Barbadosanem Sabeelem Fosterem; nad jejich síly byli Obernosterer a Baldauf z Rakouska.

Marcela pak zasáhla ještě do čtyřhry žen se Sabrinou Scott (Barbados), ale hned v prvním kole prohrály s chilskou dvojicí Chou-Macaya.

Vítězi turnaje v pro nás exotické destinaci se stali Martin Guiffre (Kanada) a Elisabeth Baldauf (Rakousko) ve dvouhrách, rakouský pár David Obernosterer a Elisabeth Baldauf v mixu a mexické dvojice Luis Ramon Garrido-Lino Muňoz a Haramara Gaitan-Sabrina Solis ve čtyřhrách.

Kompletní výsledky: tournamentsoftware

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [25.05.2015]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

New Zealand International: české duo odehrálo osm setů

Mezinárodního mistrovství Nového Zélandu se zúčastnila dvojice českých hráčů. Ani Jan Fröhlich ani Zdeněk Sváta však nedokázali projít sítem prvního kola – každý zvlášť ve dvouhře i spolu v deblu.

Australian Open: Jan Fröhlich prošel do druhého kola

Australian Open v badmintonu nemá takový zvuk jako tenisové, přesto jde o prestižní mezinárodní turnaj. Z dvojice Čechů, kteří se ho účastnili, dopadl lépe Jan Fröhlich, kterému se podařilo projít do druhého kola.

Mezinárodní mistrovství Peru: Jan Fröhlich vypadl ve čtvrtfinále

Na další exotický turnaj se vypravil český reprezentant Jan Fröhlich. Cesta světovým okruhem ho tentokrát zavedla do Peru, kde se probil v pavouku dvouhry až do čtvrtfinále.

Jan Fröhlich: „Cíl číslo jedna jsou olympijské hry.“

V časovém presu a během cest do exotických destinací k mezinárodním mistrovstvím Nového Zélandu, Peru či naposledy Maroka jsme zastihli Jana Fröhlicha. Český reprezentant, který dlouhodobě působí ve Švýcarsku, v rozhovoru ...

Maldives International: naši uhráli dvě kola

Mezinárodního turnaje úrovně International Challenge na Maledivách se zúčastnili také čeští reprezentanti. Jan Fröhlich a Petr Koukal dokázali shodně uhrát dvě kola. Jediným evropským vítězem turnaje byl ve dvouhře Pablo Abian ...

Novinky z českého badmintonu: ME veteránů 2012 bude hostit Jablonec!

Na české badmintonové scéně je v posledních dnech živo. Rozhodlo se například o tom, že Jablonec uspořádá v roce 2012 mistrovství Evropy veteránů. Přinášíme také čerstvé novinky ze sněmu Českého badmintonového svazu.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS