Články patřící do kategorie tchaj-wan

Mistrovství světa juniorů: Ratchanok Inthanonová má třetí titul!

(06.11.2011)

Mistrovství světa juniorů vyvrcholilo dnes na Tchaj-wanu finálovými zápasy. Svou výjimečnost v nich potvrdila Thajka Ratchanok Inthanonová, která získala třetí vítězství ve dvouhře v řadě za sebou! Naopak Viktor Axelsen svůj loňský titul neobhájil a podlehl Zulfadlimu Zulkifflimu z Malajsie.

zobrazit celý článek »

Mistrovství světa juniorů: týmovou soutěž ovládla Malajsie

(01.11.2011)

Na Tchaj-wanu probíhá od 28. října mistrovství světa juniorů. Soutěž otevřely boje o titul mezi národními týmy. Za neúčasti Číny se z prvenství radoval celek Malajsie před Koreou.

Chinese Taipei Open: ve znamení jména Sung

(11.09.2011)

Turnaj kategorie Grand Prix na Tchaj-wanu se vydařil korejské reprezentaci. Nejvíce vavřínů pak posbírali hráči, v jejichž jménu najdeme slabiku "Sung": Ko Sung Hyun vyhrál debl a mix, Sung Ji Hyun pak dvouhru žen.

Univerziáda: nejlepší tým má Čína, nejvíc titulů Tchaj-wan

(17.09.2010)

Tchaj-wan byl v minulém týdnu dějištěm akademického mistrovství světa v badmintonu. V týmové soutěži se z vítězství radovalo podle očekávání družstvo Číny, v soutěži jednotlivců ale došlo k několika překvapením. Nakonec si zástupci Číny odvezli dvě zlaté, tři připadly domácím hráčům z Tchaj-wanu.

Yonex Canada Open: tři tituly na Tchaj-wan

(20.07.2010)

Kanadský Richmond hostil 13.-18. července mezinárodní turnaj kategorie Grand Prix. Účastnili se ho i Češi, ale přiliš se jim nedařilo: pouze Petr Koukal se dostal do třetího kola dvouhry. Trojnásobnými vítězi byli reprezentanti Tchaj-wanu: Fang Chieh Min a Lee Sheng Mu v deblu mužů, Cheng Wen Hsing a Chien Yu Chin v ženské čtyřhře, Lee Sheng Mu a Chien Yu Chin v mixu. Dvouhru mužů ovládl Taufik Hidayat, mezi ženami byla nejlepší Zhu Lin (Čína). Sledujte videozáznam finálových utkání dvouhry!