e-shop

Články patřící do kategorie me

ME družstev: zlaté medaile se vracejí do Dánska

(16.02.2015)

Před dvěma lety senzačně Dánové prohráli s Německem 0:3, letos na Mistrovství Evropy smíšených družstev nezaváhali a vzali si zpět očekávané prvenství. Ve finále porazili Anglii, bronzové medaile bere Rusko a Německo.

zobrazit celý článek »

Kvalifikace ME: česká reprezentace skončila druhá

(11.11.2014)

V Praze ve Sportcentru Step bojovala česká reprezentace o postup na ME družstev. Po výhře nad Lotyšskem a cenné porážce Švýcarska bohužel v rozhodujícím duelu naši podlehli Skotsku a obsadili druhé místo.

ME veteránů: bronzové medaile Diany Pražákové a Dany Kykalové

(28.09.2014)

V portugalském Caldas da Rainha probíhalo tento týden mistrovství Evropy veteránských kategorií. Česká reprezentace veze domů bronz ze čtyřhry žen 40+ díky Dianě Pražákové a Daně Kykalové.

Mistrovství Evropy: historické zlato pro ruský debl

(27.04.2014)

Nejúspěšnější hráčkou ME v ruské Kazani se stala Christinna Pedersenová – dánská párařka vyhrála mix i čtyřhru žen. Dánsko slavilo i díky Janu O. Jorgensenovi. Ve dvouhře žen se ke zlatu prosadila první nasazená Carolina Marin. Historické zlato pak pro Rusko získal pánský debl Ivanov-Sozonov.

ME U17: dvě zlaté medaile pro Bena Lanea

(23.03.2014)

Mistrovství Evropy kategorie U17 vyvrcholilo dnes finálovými zápasy individuální soutěže. Dvě výhry pro Anglii v párových disciplínách získal Ben Lane. Po jedné zlaté mají hráči Dánska, Německa a také Chorvatska. Českým maximem bylo osmifinále.

ME U17: v týmové soutěži Češi vyhráli jen jednou

(20.03.2014)

V turecké Ankaře probíhalo od 15. března Mistrovství Evropy kategorie U17. V soutěži družstev se z očekávaného vítězství radoval výběr Dánska, který ve finále porazil Anglii. Češi skončili 3. v základní skupině.

ME U15: Petr Beran a Jan Louda získali bronzové medaile!

(18.02.2014)

Obrovský úspěch oslavil minulý týden český badminton. Petr Beran získal dvě bronzové medaile na Mistrovství Evropy U15 – ve dvouhře chlapců a ve čtyřhře společně s Janem Loudou. Čtyři z pěti zlatých medailí si odvezli hráči Dánska.

ME družstev: Češkám jen o fous uteklo play-off

(17.02.2014)

Svou soutěž ME družstev hrály společně s muži v Basileji také ženy. Český reprezentační tým obsadil druhé místo ve skupině a jen o kousek mu unikl vytoužený postup do čtvrtfinále. Vítězkami turnaje se podle očekávání staly hráčky Dánska.

ME družstev: vítězí Dánové, Češi druzí ve skupině

Ve Švýcarské Basileji proběhlo v minulém týdnu ME družstev – v mužské části šlo o kontinentální kvalifikaci pro Thomas Cup. Vítězství podle očekávání získali Dánové, náš tým obsadil druhé místo v základní skupině.

ME juniorů: Adam Mendrek se probojoval do čtvrtfinále

(01.04.2013)

Nejúspěšnějším členem české výpravy v individuálním turnaji mistrovství Evropy juniorů se stal Adam Mendrek. Na medaili ale nakonec bohužel nedosáhl, když ve čtvrtfinále podlehl Rhysi Walkerovi. Dvě zlaté medaile v turnaji získala bulharská hráčka Stefani Stoevová.