O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Mezinárodní mistrovství ČR startuje: sledujte kvalifikaci

Dnes v 9:00 odstartuje mezinárodní mistrovství České republiky. Turnaj, který probíhá v Brně v hale ve Vodově ulici, otevřou kvalifikační boje. Sledujte, jak si povedou čeští hráči, a zda se někomu podaří probít až do hlavní soutěže.

Po hlavní soutěži budou toužit přední singlisté

V kvalifikaci na mezinárodní mistrovství ČR najdeme zejména řadu českých předních singlistů. Po hlavní soutěži budou pokukovat Jan Fröhlich, Jan Vondra, Pavel Florián, bratři Tomáš a Ondřej Kopřivové, Milan Ludík, Jakub Bitman a Petr Jelínek – zejména první čtveřice, stabilní opory reprezentačního týmu ČR, mají velkou šanci představit se brněnskému publiku i v pátek.

Mezi ženami se o postup do hlavní soutěže pokusí Dominika Koukalová, Lucie Havlová, Tereza Lajdová, Zuzana Pavelková či Kateřina Tomalové – ani dívky nejsou bez šance připsat si cenné světové body.

Slabší už je česká účast v párových disciplínách. Sítem bodového součtu při velké účasti prošly pouze dvojice Tereza Lajdová – Eliška Maixnerová ve čtyřhře žen a Jiří Provazník – Viki Indra Okvana ve čtyřhře mužů.

Výsledky sledujte na Tournamentsoftware, video na Badminton Europe

Výsledky dnešních zápasů můžete sledovat prostřednictvím Tournamentsoftware.

Pokud budete chtít vidět některé naše i cizí hráče v akci naživo, pusťte si streamovaný přenos zajišťovaný Badminton Europe TV.

Za BadmintonWeb.cz už pak dodejme jen: držíme palce a Češi do toho!

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [29.09.2011]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Australian Open: Jan Fröhlich prošel do druhého kola

Australian Open v badmintonu nemá takový zvuk jako tenisové, přesto jde o prestižní mezinárodní turnaj. Z dvojice Čechů, kteří se ho účastnili, dopadl lépe Jan Fröhlich, kterému se podařilo projít do druhého kola.

Badmintonista roku 2012: výsledky výroční ankety

 Každoročně vyhlašovaná anketa o nejlepšího badmintonistu roku odhalila své výsledky během slavnostního večera na MČR v Mostě. Badmintonistou roku se stal Jan Fröhlich, mezi ženami to byla Kristína Gavnholt. 

Bahrain International: Fröhlich i Koukal uhráli jedno kolo

Na další exotický výlet se v rámci olympijské kvalifikace vypravili dva nejlepší čeští singlisté. Jak Petr Koukal tak Jan Fröhlich však uhráli v Bahrajnu jen jedno kolo.

Evropské hry: Kopřiva s Florianem vyzvou dánský pár Boe-Mogensen

 Druhý hrací den Evropských her v Baku nabídne českým badmintonistům výjimečný souboj - Pavel Florian a Ondřej Kopřiva vyzvou nejlepší evropský pár Matthias Boe - Carsten Mogensen. Do akce jdou i ostatní Češi.

V Baku startuje badmintonový turnaj Evropských her

Dnes začíná prvními zápasy badmintonový turnaj v rámci Evropských her v Baku. Sledujte v akci početnou českou výpravu.

Evropské hry: závěrečné zápasy ve skupinách

 České reprezentanty na Evropských hrách v Baku čekají závěrečné duely základních skupin. Po postupu přitom zatím stále sahají jak singlisté, tak i naše páry v párových disciplínách. Nejtěžší to budou mít Pavel Florian a Ondřej ...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS