O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Mezinárodní mistrovství ČR startuje: sledujte kvalifikaci

Dnes v 9:00 odstartuje mezinárodní mistrovství České republiky. Turnaj, který probíhá v Brně v hale ve Vodově ulici, otevřou kvalifikační boje. Sledujte, jak si povedou čeští hráči, a zda se někomu podaří probít až do hlavní soutěže.

Po hlavní soutěži budou toužit přední singlisté

V kvalifikaci na mezinárodní mistrovství ČR najdeme zejména řadu českých předních singlistů. Po hlavní soutěži budou pokukovat Jan Fröhlich, Jan Vondra, Pavel Florián, bratři Tomáš a Ondřej Kopřivové, Milan Ludík, Jakub Bitman a Petr Jelínek – zejména první čtveřice, stabilní opory reprezentačního týmu ČR, mají velkou šanci představit se brněnskému publiku i v pátek.

Mezi ženami se o postup do hlavní soutěže pokusí Dominika Koukalová, Lucie Havlová, Tereza Lajdová, Zuzana Pavelková či Kateřina Tomalové – ani dívky nejsou bez šance připsat si cenné světové body.

Slabší už je česká účast v párových disciplínách. Sítem bodového součtu při velké účasti prošly pouze dvojice Tereza Lajdová – Eliška Maixnerová ve čtyřhře žen a Jiří Provazník – Viki Indra Okvana ve čtyřhře mužů.

Výsledky sledujte na Tournamentsoftware, video na Badminton Europe

Výsledky dnešních zápasů můžete sledovat prostřednictvím Tournamentsoftware.

Pokud budete chtít vidět některé naše i cizí hráče v akci naživo, pusťte si streamovaný přenos zajišťovaný Badminton Europe TV.

Za BadmintonWeb.cz už pak dodejme jen: držíme palce a Češi do toho!

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [29.09.2011]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Milan Ludík vítězem Egypt International!

V ryze českém finále Ludík přehrál Mendreka 2:0 na sety a do světového žebříčku si připíše 2 500 bodů.

Milan Ludík o MČR v Karviné

Milan Ludík přijal naši výzvu a zaslal nám své dojmy před Mistrovstvím České republiky jednotlivců 2016 a po něm. Přečtete si hodnocení národního šampionátu pohledem české singlové jedničky.

Milan Ludík: "Můj program ve dvou slovech - Turnajový kolotoč"

Milan Ludík, aktuálně nejlépe postavený český hráč na světovém žebříčku, popisuje, jak dlouhodobě plánuje turnaje ve své kvalifikační cestě na olympijské hry.

Milan Ludík: "Dánové mají propracovaný systém a kladou důraz na kvalitu."

Milan Ludík, česká singlová jednička, dlouhodobě žije v Dánsku a z bezprostřední blízkosti tak sleduje perfektně fungující systém, který z Dánska dělá světovou badmintonovou velmoc:

Milan Ludík: Jak vypadá jeden den profesionálního badmintonisty

Milan Ludík, česká singlová jednička ve dvouhře mužů, popisuje exkluzivně pro náš web život profesionálního badmintonisty.

Milan Ludík: "Každé kolo dánské ligy je velká událost."

Milan Ludík, aktuální česká singlová jednička, exkluzivně pro náš web připravil článek o dánské badmintonové lize. „Dánská nejvyšší soutěž, která se zde nazývá jednoduše Badmintonligaen, je nejkvalitnější týmovou soutěží v ...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS