O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Mercosul International Challenge: výhra Jana Fröhlicha

Mezinárodní turnaj v Brazílii měl českého vítěze: dvouhru mužů v Mercosul International Challenge ovládl Jan Fröhlich. Společně se Zdeňkem Svátou pak došli také do finále čtyřhry mužů.

Češi v akci: Jan Fröhlich neztratil ve dvouhře ani set

V pavouku dvouhry vypadl Zdeněk Sváta hned v prvním kole po třísetové porážce od domácího hráče Lucase Alvese Pinta. Jan Fröhlich si postupně poradil s domácími hráči Alissonem Nogueirou Morenem a Ygorem De Oliveirou, následně porazil Andrese Corpancha z Peru a mexického soupeře Lina Munoze. Ve finále ho čekala nasazená jednička turnaje. I Mischu Zilbermana z Izraele Jan přehrál ve dvou sadách a připsal si turnajové prvenství.

Ve čtyřhře spolu se Zdeňkem Svátou dokráčeli naši až do finále, v něm ale nakonec podlehli domácí dvojici Hugo Arthuso-Alex Yuwan Tjong 20:22 a 15:21.

Kompletní výsledky finálových zápasů:

smíšená čtyřhra: Lino Munoz, Cynthia Gonzalezová (Mexiko) – Hugo Arthuso, Fabiana Silvová (Brazílie) 21:16 21:16
dvouhra žen: Maja Tvrdy (Slovinsko) – Lohaynny Vicenteová (Brazílie) 21:11 21:13
dvouhra mužů: Jan Fröhlich - Mischa Zilberman (Izrael) 21:15 21:16
čtyřhra dívek: Paula B Pereirová, Lohaynny Vicenteová (Brazílie) – Tingting Chou, Camilla Macayová (Chile) 21:10 21:12
čtyřhra mužů: Hugo Arthuso, Alex Yuwan Tjong (Brazílie) – Jan Fröhlich, Zdeněk Sváta 22:20 21:15

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [03.06.2013]

Diskuze k článku

04.06.2013 23:17
marek
Frolich vali ;-)

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Australian Open: Jan Fröhlich prošel do druhého kola

Australian Open v badmintonu nemá takový zvuk jako tenisové, přesto jde o prestižní mezinárodní turnaj. Z dvojice Čechů, kteří se ho účastnili, dopadl lépe Jan Fröhlich, kterému se podařilo projít do druhého kola.

Badmintonista roku 2012: výsledky výroční ankety

 Každoročně vyhlašovaná anketa o nejlepšího badmintonistu roku odhalila své výsledky během slavnostního večera na MČR v Mostě. Badmintonistou roku se stal Jan Fröhlich, mezi ženami to byla Kristína Gavnholt. 

Bahrain International: Fröhlich i Koukal uhráli jedno kolo

Na další exotický výlet se v rámci olympijské kvalifikace vypravili dva nejlepší čeští singlisté. Jak Petr Koukal tak Jan Fröhlich však uhráli v Bahrajnu jen jedno kolo.

Botswana International: Jan Fröhlich bronzový

Se třetím místem se vrací z dalšího exotického výletu český reprezentant Jan Fröhlich. Na mezinárodním mistrovství Botswany prohrál v semifinále s nejlepším hráčem afrického kontinentu.

Brazil International: Koukal ani Fröhich olympijské body nevezou

Další exotická mise za body do olympijské kvalifikace se našim hráčům nevydařila: ani Jan Fröhlich ani Petr Koukal nedokázali v Brazílii na tamějším mezinárodním mistrovství vyhrát své první kolo.

Brasil Grand Prix: první turnaj s novým počítáním

Na mezinárodním mistrovství Brazílie se dočkal první ostré zkoušky nový systém počítání na 3 vítězné sety do 11 bodů. Nejlépe sedl reprezentantům Německa, kteří ovládli tři z pěti disciplín.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS