O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

V Mostě proběhl špičkově obsazený mezinárodní kemp

  Osmý ročník letního soustředění s mezinárodní účastí uspořádali v Mostě členové týmu Super Stars. Hlavní hvězdou kempu byl trenér Sudhakar Reddy Gujjula z Indie, hráče dále vedli trenéři ze Srbska či Polska. 

Zkušení pořadatelé dokázali po čínském a indonéském trenérovi přivést do Čech dalšího odborníka z asijské badmintonové velmoci - indický trenér Reddy pracuje pro juniorskou reprezentaci a měl tedy co předat šesti desítkám zúčastněných hráčů. Mezi nimi byli kromě členů mosteckého oddílu také hráči z dalších klubů ČR a také z Německa či Slovenska. 

"Během letošního ročníku hráči tradičně absolvovali kromě dvou tréninků badmintonu denně jednu doplňkovou disciplínu. Připraveny pro ně byly dva tréninky atletiky, schwinn cycling, t-bow, power jóga a plavání," vydzvihují pořadatelé pestrou tréninkovou náplň soustředění. Mezinárodní konfrontace je však každopádně tím nejužitečnějším, co si mohou hráči z týdenního kempu odnést - vidět jiný pohled na badminton, seznámit se s novou technikou a cvičeními, získat náměty pro vlastní přípravu. 

"Věřme, že všichni účastníci zužitkují svoji přípravu na blížících se turnajích, a že se po roce opět do Mostu vrátí na devátý ročník mezinárodního soustředění," uzavřeli Lukáš Kroc a Martina Fartágová své hodnocení vydařené akce - uvidíme, koho přivezou příště ;-) 

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [28.08.2012]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Pozvánka na badmintonový camp ve Frýdku-Místku

Přijďte si zdokonalit svoji techniku na 1. Badminton kemp, konaný letos po prvé na Prestige tennis Parku ve Frýdku-Místku. V říjnu si budete mít možnost zahrát pod vedením zkušených trenérů 2. a 3. třídy.

DOUBLES badmintonový camp 2015

FORFUN SPORT Vás zve na unikátní badmintonový camp, zaměřený hlavně na čtyřhry, ovšem není nikde psáno, že musíte dorazit se svým partnerem, se kterým hráváte. Kemp je určený i pro jednotlivce.

Badmintonový camp v Letňanech: 26. září

BadmintonCoach a VAŠE LIGA zvou všechny amatérské hráče na další z pravidelných campů pod vedením trenéra Tomáše Krajči. Koná se v sobotu 26. září v tělocvičně Sportcentrum Praha – Letňany. Camp nabídne pět tréninkových hodin ...

Jednodenní badmintonový kemp s Evou a Pavlou

 Přijďte si zatrénovat a zlepšit se v badmintonu pod vedením zkušených profesionálních trenérek Pavly Janošové a Evy Titěrové. 

Badmintonový camp v Letňanech: singlová sobota, deblová neděle

BadmintonCoach a VAŠE LIGA vás srdečně zvou na další termín pravidelných campů s Tomášem Krajčou. 13.-14. června proběhne v Letňanech v prostorách Sportcentra Praha badmintonový camp zaměřený na dvouhry i párové disciplíny.

Jednodenní badmintonový kemp s Evou a Martinou

Přijďte si zatrénovat a zlepšit se v badmintonu pod vedením zkušených profesionálních trenérek Martiny Hobzikové a Evy Titěrové.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS