O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Tipovačka na extraligu: čtvrté kolo vyhrál Adam Čechura

Také čtvrté kolo tipovačky na extraligu má plzeňského vítěze: nejvíce bodů tentokrát nasbíral Adam Čechura. Zápas kola, utkání Liberce a Proseku, správně odhadl jediný účastník naší tipovačky...

Vítěz kola: Adam Čechura trefil čtyři přesné výsledky

K vítězství ve čtvrtém kole tipovací soutěže na extraligu stačilo pouhých 8 bodů. Na tento bodový zisk dosáhli dva tipující: Adam Čechura a Martin Schmied, los rozhodl o výhře plzeňského badmintonisty z oddílu TJ Bílá Hora. Adamovi se podařilo správně uhodnout výsledky čtyř utkání: Kladna s Jehnicemi, Meteoru s Dobruškou a Doubravky i USK Plzeň s Mostem. Další dva body si připsal za tip na výhru Benátek na Astře a remízu Orlové s Kopřivnicí.

Takřka úplným fiaskem skončilo tipování utkání kola – Slavia TU Liberec doma v boji o záchranu remizovala s týmem SK Prosek Praha 4:4. Jediný tip (byl to právě vítěz soutěže Adam Čechura) věřil proseckým na výhru 5:3. Vesměs všichni ostatní tipovali vítězství Liberce v poměru 5:3 nebo 6:2. Všichni tito tipéři tak získali za utkání kola 0 bodů. Naopak dva body za správně odhadnutou remízu si připsala Zuzana Kvíčalová – shodou okolností hráčka A-týmu SK Prosek... O lepší výsledek v celkovém pořadí ji připravil fakt, že tipovala pouze na čtveřici extraligových utkání.

Mezi nejsnáze odhadnutelná utkání patřila Kladno-Brno (7 správných tipů s výsledkem), Astra-Benátky (i když pouze dva tipující trefili vítězství s čistým štítem) a překvapivě také Meteor-Dobruška (správný výsledek i skóre tiplo hned 8 soutěžících). Z prvoligových utkání si tipaři lépe vedli u západní skupiny – východní je "vypekla" trojicí remíz, které odhadovali hráči jen ojediněle. Na Západě to bylo jiné – výsledek Doubravka-Most a USK-Most odhadlo 5 hráčů, čtyři správně trefili i výsledek plzeňského derby. Remízu Orlové s Kopřivnicí hádali tři tipující, další dvě remízy potom netipoval nikdo...

Pořadí čtvrtého kola tipovačky na extraligu:

1. Adam Čechura (8 bodů)
2. Martin Schmied (8)
3.-4. Dean Brabec a Tomáš Krajča (mimo soutěž) – (7,5)
5. Milan Kosek (6,5)
6.-7. Adam Jurák a Kuba Mazúr (5,5)
8.-9. Zuzana Kvíčalová a Nikola Fridrichová (5)
10. Kamil Hasoň (4,5)
11. Effe (4)
12. Jakub Krejsa (3,5)
13. Radek Micka (3)

Průběžné pořadí tipovací soutěže:

mimo soutěž: Tomáš Krajča – 37 bodů
1. Martin Schmied – 37 bodů
2. Nikola Fridrichová – 33,5
3.-4. Adam Jurák a Milan Kosek – 32
5. Adam Čechura – 27,5
6. Dean Brabec – 24,5
7. Jakub Krejsa – 22,5
8. Kamil Kyzlík – 12,5
9. Radek Micka – 10,5
10. Jan Čechura – 9,5
11. Martin Bočák – 9
12.-14. Petr Švimberský, Martin Šída a Ivo Stoklas – 8,5
15. Jiří Konečný – 6
16. Kuba Mazúr – 5,5
17. Zuzana Kvíčalová – 5
18. Kamil Hasoň – 4,5
19. Effe – 4
20. Petr Martinec – 1,5
21. Jana Vraštiaková – 1
22. Jan Frauknecht – 0

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [01.02.2012]

Diskuze k článku

19.05.2015 12:11
Mimi
A všimli jste si, že jde o přehled , tedy o seznam, a že v smneazu nejsou uvedena že1dne1 pořadove1 čedsla a je tedy naprosto lhostejne9 jak jsou tfdmy seřazeny?
03.02.2012 21:46
Milan Kosek
Zdarec, jak je to v tipovačce s určováním "zápasů kola"? Dík za odpověď.
03.02.2012 23:30
Tomáš Krajča
Ahoj, zápas kola má dvojnásobné bodové ohodnocení. Vybíráme vždy to nejzajímavější utkání, v článku to bývá popsané jako \"šlágr kola\". T.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Tipovací soutěž: vítězkou prvního kola Tereza Holečková

Velmi vyrovnané bylo první kolo tipovací soutěže na utkání extraligy a 1. ligy smíšených družstev. Vítězkou se nakonec stala Tereza Holečková.

Tipovačka na extraligu: Miloslav Beznoska nasadil k trháku

O víkendu proběhl 5. hrací víkend extraligy a první ligy družstev dospělých – a také 5. kolo tipovací soutěže. Suverénně v něm zvítězil Miloslav Beznoska a vybudoval si výrazný náskok v čele celkového pořadí.

Tipovací soutěž: třetí kolo vyhrál Miloš Chaloupka

S velkým náskokem ovládl třetí kolo tipovačky na extraligu Miloš Chaloupka. Druhé vítězství v řadě za sebou ho vyneslo na druhé místo celkového pořadí soutěže.

Tipovací soutěž: vyrovnané kolo zvládl nejlépe Miloš Chaloupka

Hodně vyrovnané bylo startovní pole tipujících ve druhém kole soutěže. O půl bodu zvítězil Miloš Chaloupka, ale zdatně si vedla i celá řada dalších účastníků.

Tipovačka: vítězem 3. kola je Michal Hubáček

S nejtěsnějším náskokem 0,5 bodu zvítězil ve třetím kole tipovačky na extraligu a 1. ligu Michal Hubáček. Kolo plné překvapivých výsledků dalo tipařům hodně zabrat...

Tipovačka extraligy: v 1. kole zvítězil Jan Filz

Před víkendovým kolem extraligy a první ligy jste mohli odhadovat, jak dopadnou zápasy v našich nejvyšších soutěžích družstev. Vítězem se s celkovým počtem 13 bodů stal Jan Filz.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS