O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Tipovací soutěž: vyrovnané kolo zvládl nejlépe Miloš Chaloupka

Hodně vyrovnané bylo startovní pole tipujících ve druhém kole soutěže. O půl bodu zvítězil Miloš Chaloupka, ale zdatně si vedla i celá řada dalších účastníků.

Miloš Chaloupka dosáhl na vynikající výsledek 14 bodů, když správně odhadl hned čtyři extraligové a dva prvoligové výsledky, v tom, kdo zvítězí, se přitom "sekl" jen ve třech případech z celkového počtu čtrnácti. Na vrchol ho vynesl zejména správný odhad výsledku duelu mezi Plzní a Kladnem, odhadnutá prohra Komety Brno s Kopřivnicí či přesný tip na skóre duelu Kladno-Liberec. Mimochodem, Milošův výsledek 14 bodů je stejný jako neoficiální tip BadmintonWebu; odhad autora článku.

Na druhé příčce se se ziskem 13,5 bodu umístil Kuba Mazúr. Ten zabodoval přesným odhadem výsledku Brno-Meteor a velice dobrým "okem" na východní skupinu 1. ligy. Hned několik dalších účastníků pak získalo 13 bodů: jmenovitě Kamil Hasoň, Miloslav Beznoska, Jan Koňas, či benjamínek mezi tipujícími, Vojta Sebera.

Pořadí 2. kola tipovací soutěže:

1. Miloš Chaloupka – 14 bodů
2. Kuba Mazúr – 13,5
3.-6. Miloslav Beznoska, Kamil Hasoň, Jan Koňas, Vojta Sebera – 13
7. Ivo Stoklas – 12,5
8. Dean Brabec – 11
9. Jan Vorlík – 10
10.-12. Tomáš Janošek, František Křižanovič, Michal Hubáček – 8,5
13. Lucie Mocková – 5

Průběžné pořadí 3. ročníku tipovací soutěže na extraligu:

1. Miloslav Beznoska – 26,5
2.-3. Ivo Stoklas a Kamil Hasoň – 24,5
4. Miloš Chaloupka – 23,5
5. Dean Brabec – 21,5
6. Michal Hubáček – 17,5
7. Tereza Holečková – 14
8. Kuba Mazúr – 13,5
9.-10. Jan Koňas a Vojta Sebera – 13
11. Jan Gulas – 12,5
12. Milan Kosek – 11,5
13. Petr Švimberský – 11
14. Jan Vorlík – 10
15.-16. Tomáš Janošek a František Křižanovič – 8,5
17. František Puk – 6
18. Lucie Mocková – 5

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [01.12.2013]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Přijďte se podívat na finále play-off extraligy

16.-17. dubna bude tělocvična ZŠ Vinoř hostit vrcholný turnaj - finále play-off extraligy v badmintonu. Přijďte se podívat na utkání čtyř nejlepších smíšených družstev o titul. Více na www.playoff-badminton.cz.

Badmintonová tipovací soutěž

Badmintonweb.cz připravil 3.ročník  tipování výsledků EXTRALIGY družstev dospělých. Odhadněte správně výsledky aktuálního kola a vyhrajte tričko od společnosti Yonex. Celkový vítěz obdrží raketu podle svého výběru!

Extraliga: Český Krumlov má jistý postup do semifinále

Ani v posledním předvánočním kole si nováček z Českého Krumlova nepokazil doposud stoprocentní bilanci. Se šesti výhrami vede tabulku extraligy a má jistotu účasti ve finálovém turnaji play-off.

Finále extraligy: titul obájilo Brno

Badmintonová extraliga má stejného vítěze jako loni: družstvo Sokol Veselý Brno Jehnice. Podobně jako loni bylo finále mimořádně vyrovnané – čtyři a půl hodiny trvající bitvu ukončilo až třízápasové nastavení, Brňané v něm ...

Extraliga: Benátky vyzvou Brno k "souboji titánů"

Bude to bezpochyby vrchol základní části. Šlágr víkendového 3. kola Compo Praha extraligy smíšených družstev dospělých: Sokol Veselý Brno Jehnice – BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou. Sobotní a nedělní program nabídnou ale i ...

Tipovačka: celkovým vítězem je Martin Schmied

Celkovým vítězem 1. ročníku tipovačky na extraligu se stal se 43 body Martin Schmied. Vítězem posledního kola, kdy jste tipovali zápasy finálového turnaje play-off, se stal Milan Kosek.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS