O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Thailand Open: domácí se radovali jen jednou

Turnaj Thailand Open Grand Prix Gold přinesl jen jedno vítězství domácím barvám, ze dvou titulů se radovali zástupci Číny. V Thajsku se představil i český reprezentant Jan Fröhlich.

Česká stopa: nepovedený zápas Jana Fröhlicha

Původně měl náš reprezentant nastoupit proti druhému nasazenému hráči turnaje, Tommymu Sugiartovi z Indonésie. Ten se ale na poslední chvíli odhlásil, a tak byl soupeřem Jana Fröhlicha náhradník Teck Zhi Soo z Malajsie. Přesto se nepodařilo postoupit do druhého kola. Na vlastním webu byl v komentáři k turnaji Jan k sobě velmi přísný. "Takhle špatně jsem hrál naposledy snad v Estonsku," uvedl, "to, že jsem něco snědl a večer strávil o chvilku déle na záchodě, se na tom vůbec nepodepsalo. Cítil jsem se jako nějaký junior, nemohl jsem se vypořádat s halou a z nějakého mně neznámého důvodu rozklepanou rukou," popisoval své pocity po porážce 18:21 a 13:21. "Soupeř také nijak nezářil, takže jsem si stále říkal – tohle nemůžu prohrát – a to byla asi ta chyba," dodal ještě.

Kompletní výsledky finálových zápasů:

smíšená čtyřhra: Tao Jiaming, Tang Jinhua (Čína) – Sudket Prapakamol, Saralee Thoungthongkamová (Thajsko) 21:14 21:16
dvouhra žen: Saina Nehwalová (Indie) – Ratchanok Inthanonová (Thajsko) 19:21 21:15 21:10
dvouhra mužů: Sony Dwi Kuncoro (Indonésie) – Chen Yuekun (Čína) 21:17 21:14
čtyřhra mužů: Liu Xiaolong, Qiu Zihan (Čína) – Mohd Zakry Abdul Latif, Mohd Faruzizuan Mohd Tazari (Malajsie) 21:18 21:19
čtyřhra žen: Larn Narissapatová, Saralee Thoungthongkamová (Thajsko) – Shu Cheng, Pan Pan (Čína) 21:15 10:21 21:13

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [10.06.2012]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

První den mistrovství světa: tři české postupy

 Úspěšný první den prožili čeští reprezentanti na mistrovství světa v Dánsku. Do druhého kola se po výhrách podívají singlisté Kristína Gavnholt a Petr Koukal i mixový pár Alžběta Bášová-Jakub Bitman. 

MMČR: Jakub Bitman a Alžběta Bášová budou hrát finále mixu!

 Našim se na mezinárodním mistrovství ČR už tradičně daří. Petr Koukal ve dvouhře dokázal vyřadit nedávného vítěze Polish International, největšího úspěchu ovšem dosáhli Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou, kteří se přes tchajwanské ...

Badmintonista roku 2012: výsledky výroční ankety

 Každoročně vyhlašovaná anketa o nejlepšího badmintonistu roku odhalila své výsledky během slavnostního večera na MČR v Mostě. Badmintonistou roku se stal Jan Fröhlich, mezi ženami to byla Kristína Gavnholt. 

Mistrovství světa: z našich reprezentantů uhrál kolo pouze Petr Koukal

 Bez výraznějšího úspěchu skončili čeští zástupci na mistrovství světa v čínském Guangzhou. Jediný vítězný zápas si připsal Petr Koukal, zranění kolene mu ale nedovolilo čelit ve druhém kole nasazenému Parupalimu z Indie.

Thomas & Uber Cup: skupinové boje přinesly zranění světové jedničky!

Šokem pro malajské fanoušky začalo finále Thomas a Uber Cupu – mistrovství světa mužských, resp. ženských reprezentačních družstev. Lee Chong Wei, světová jednička ve dvouhře mužů, musel pro zranění skrečovat zápas Peteru Gademu!

MČR dospělých: od zítřka se bude v Mostě bojovat o medaile

Zítra startuje program Mistrovství České republiky dospělých, jehož hostitelem je letos Most. O titul budou soupeřit Petr Koukal a Jan Fröhlich, v akci diváci uvidí i olympioničku Kristínu Gavnholt či naše přední páraře.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS