Články patřící do kategorie zuzana klusonova

Jouda Cup: dvě zlaté pro Vojtěcha Šelonga

(30.03.2014)

Tradiční turnaj GPB dospělých hostila o víkendu 29.-30. března pražská Astra. Dvě výhry v mixu a čtyřhře mužů zaznamenal Vojtěch Šelong. Domácí se radovali díky Michalu Netíkovi a Elišce Maixnerové ve dvouhrách a Zuzaně Klusoňové s Terezou Lajdovou v deblu.

zobrazit celý článek »

Jouda Cup: dvojnásobným vítězem Vojtěch Šelong

(18.03.2013)

V tělocvičně pražské Astry proběhl o víkendu tradiční turnaj GPB dospělých - Jouda Cup. Při početném startovním poli to byl i na šesti kurtech maratonský turnaj. Nejlépe se s ním popasoval jeden z nejvzdálenějších účastníků: hráč TJ Orlová-Lutně Vojtěch Šelong; vítěz dvouhry a čtyřhry mužů. Domácí se radovali tentokrát pouze ve dvouhře žen díky Zuzaně Klusoňové.

GPA U19: dvě zlaté pro Michala Hamáčka

(29.04.2012)

Na závěrečném celostátním turnaji Grand Prix A kategorie U chyběla řada favoritů. K cenným medailím a bodům se tak propracovalo mnoho mladších hráčů. Nejúspěšnější byl Michal Hamáček – hradeckému badmintonistovi se podařilo vyhrát dvouhru i čtyřhru chlapců.

Slovenia Junior International: vítězství krumlovského mixu

(24.10.2011)

Velmi úspěšné pro české barvy bylo juniorské mezinárodní mistrovství Slovinska. Jaromír Janáček s Lucií Černou dokonce vybojovali první místo v mixu, dále získali Češi celou řadu medailových umístění...