O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Články patřící do kategorie tan boon heong

493 km/h: nejrychlejší smeč na světě má Tan Boon Heong

(23.08.2013) 

Yonex Nanoray Z-Speed je raketa vyvinutá se záměrem dosáhnout maximální rychlosti smečů. V laboratorních podmínkách byl díky ní opět překonán rychlostní rekord: v Guinessově knize rekordů je nyní zapsáno vedle jména malajského deblisty Tan Boon Heonga číslo 493 km/h!

zobrazit celý článek »

Malaysia Open: záznam finálových utkání

(12.05.2011) 

Sledujte videozáznam pěti finálových utkání turnaje Malaysia Open Grand Prix Gold včetně singlové bitvy Lee Chong Wei – Bao Chunlai. Jako bonus přidáváme semifinálové snažení "posledních Evropanů" – nizozemského deblu Bosch-Ridder.

zobrazit celý článek »

Malaysia Open: doma vítězí Lee i čtyřhra Koo/Tan

(08.05.2011) 

O víkendu vyvrcholil v Alor Setaru turnaj Malaysia Open Grand Prix Gold. V konkurenci řady hráčů úzké světové špičky se domácí hráči radovali ze dvou vítězství: Lee Chong Wei ovládl dvouhru mužů, Koo Kien Keat a Tan Boon Heong zase čtyřhru.

zobrazit celý článek »

Mistrovství světa: Cai Yun, Fu Haifeng - Koo Kien Keat, Tan Boon Heong

(30.08.2010) 

Sledujte videozáznam kompletního finálového utkání ve čtyřhře mužů na mistrovství světa v Paříži. První nasazení a světové jedničky Koo Kien Keat a Tan Boon Heong z Malajsie se postavili proti čínskému páru Cai Yun - Fu Haifeng. První set patřil Malajsijcům, nakonec se ale jako lepší ukázali Číňané.

zobrazit celý článek »

Bratři Kopřivové: "Mrzelo nás, že se nehraje na tři vítězné sety."

(30.08.2010) 

Tomáš a Ondřej Kopřivovi ve druhém kole pařížského šampionátu podlehli prvním nasazeným a světovým jedničkám, malajsijské dvojici Koo Kien Keat, Tan Boon Heong. Se čtenáři BadmintonWebu se podělí o své dojmy z účinkování na mistrovství světa v badmintonu. Celý zápas si můžete prohlédnout ve streamovaném videozáznamu.

zobrazit celý článek »

Mistrovství světa: Koo Kien Keat, Tan Boon Heong - Guo Zhendong, Xu Chen

(29.08.2010) 

Malajsijský pár Koo Kien Keat, Tan Boon Heong kráčí neohroženě za titulem mistrů světa. V semifinále pařížského šampionátu přehráli čínskou dvojici Guo Zhendong, Xu Chen 21:14 a 21:18. Celý zápas si můžete prohlédnout ve videozáznamu, který jsme připravili ve spolupráci s BadmintonForum.cz.

zobrazit celý článek »

Mistrovství světa: semifinále ovládli Číňané

(28.08.2010) 

Porazit Číňany? Nemyslitelné... V semifinálových utkáních mistrovství světa se to podařilo jen malajsijským jedničkám v deblu – a nebo jiným Číňanům. Evropa oplakává vypadnutí dvou posledních nadějí – ze hry už je Peter Hoeg Gade i Tine Baunová.

zobrazit celý článek »

Mistrovství světa: Koo Kien Keat, Tan Boon Heong - Lee Yong Dae, Jung Jae Sung

(28.08.2010) 

Sledujte videozáznam vynikajícího utkání čtvrtfinále mistrovství světa v Paříži, kde se střetly dva debly těch nejvyšších světových parametrů: Koo Kien Keat a Tan Boon Heong, světové jedničky z Malajsie, a Lee Yong Dae, Jung Jae Sung (Korea). Třísetová bitva nabízí vše, co čtyřhra mužů může nabídnout: tvrdé smeče, přesnou a agresivní hru, skvělou obranu a dechberoucí dlouhé výměny. Připraveno ve spolupráci s BadmintonForum.cz.

zobrazit celý článek »

Tomáš a Ondřej Kopřivovi – Tan Boon Heong, Koo Kien Keat

(26.08.2010) 

Sledujte videozáznam zápasu bratrů Kopřivových proti světovým jedničkám a prvním nasazeným na mistrovství světa v badmintonu v Paříži 2010 – malajsijským reprezentantům Tan Boon Heongovi a Koo Kien Keatovi. Naši hráči podleli favoritům 15:21 a 13:21, ale svedli s nimi řadu vyrovnaných výměn. Video jsme připravili ve spolupráci s Badmintonforum.cz.

zobrazit celý článek »

Čtyřhra mužů: přehlídka tvrdých smečí

(14.08.2010) 

Čtyřhra mužů bude na MS v Paříži fascinující bitvou párů, jejichž hráči svými smeči lámou rychlostní rekordy: malajsijské jedničky Koo Kien Keat a Tan Boon Heong, proti nim elitní čínský pár Cai Yun – Fu Haifeng, korejští obranáři Jung Jae Sung a Lee Yong Dae a zapomenout nelze ani nejlepší Indonésany – pár Markis Kido, Hendra Setiawan.

zobrazit celý článek »
1 | 2

Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS