Články patřící do kategorie shin baek choel

Indonesia Open: singlová výhra Kento Momoty, domácí vyšli naprázdno

(09.06.2015)

V tradičně fantastické atmosféře se odehrával minulý týden turnaj Premier Super Series v indonéské Jakartě. Vítězství ve dvouhrách získali Ratchanok Intanon a Kento Momota, domácí i přes bouřlivou podporu tribun dosáhli nejvýše na stříbrné medaile.

zobrazit celý článek »

Finálový den MS: dvouhru žen vyhrála Carolina Marin!

(31.08.2014)

Ani při neúčasti Lin Dana nedokázal Lee Chong Wei získat vytoužený titul mistra světa a ve finále podlehl nasazené dvojce Chen Longovi. A světová jednička padla i ve finále dvouhry žen, kdy se po strhujícím průběhu z titulu raduje Carolina Marin.

Chinese Taipei Open: turnaj ovládla korejská reprezentace

(08.09.2013)

Pět titulů z pěti možných získali hráči Korey na mezinárodním mistrovství Tchajwanu. Korejská reprezentace dorazila na turnaj v plné síle a nadvakrát ve finálových bojích zklamala domácí publikum.

Denmark Open: napínavý finálový den

(22.10.2012)

Turnaj v dánském Odense přinesl některé překvapivé výsledky a napínavá finálová dramata: hned dva zápasy musela rozhodnout až koncovka třetího setu. Z českých hráčů se v turnaji představila Kristína Gavnholt.