O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Chinese Taipei Open: turnaj ovládla korejská reprezentace

Pět titulů z pěti možných získali hráči Korey na mezinárodním mistrovství Tchajwanu. Korejská reprezentace dorazila na turnaj v plné síle a nadvakrát ve finálových bojích zklamala domácí publikum.

Korea a Čína – to jsou jediné země, které dokázaly získat všech pět titulů v rámci jednoho turnaje úrovně Grand Prix Gold. Pozici druhé badmintonové velmoci potvrdili korejští reprezentanti i na Tchajwanu. Dva tituly měly před finálovým dnem jisté: v mixu a ve čtyřhře žen hráli jejich zástupci proti sobě. Domácí doufali v úspěch ve dvouhře žen, ale Tai Tzu Ying se nepodařilo přehrát nejvýše nasazenou Sung Ji Hyun, úspěchem neskončilo ani snažení páru Lee-Tsai ve čtyřhře mužů. Ve dvouhře potom bronzový medailista z mistrovství světa a první nasazený hráč turnaje, Tien Minh Nguyen z Vietnamu, podlehl v koncovce třetího setu vracejícímu se Son Wan Ho.

Kompletní výsledky finálových zápasů:

smíšená čtyřhra: Shin Baek Choel, Jang Ye Na - Yoo Yeon Seong, Eom Hye Won (všichni Korea) 22:20 12:21 21:16
dvouhra žen: Sung Ji Hyun (Korea) – Tai Tzu Ying (Tchajwan) 21:16 21:9
dvouhra mužů: Son Wan Ho (Korea) – Tien Minh Nguyen (Vietnam) 19:21 21:9 21:18
čtyřhra mužů: Kim Ki Jung, Kim Sa Rang (Korea) - Lee Sheng Mu, Tsai Chia Hsin (Tchajwan) 21:11 21:11
čtyřhra žen: Jung Kyung Eun, Kim Ha Na - Lee So Hee, Shin Seung Chan (všechny Korea) scr.

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [08.09.2013]

Diskuze k článku

07.05.2015 19:38
Sintha
No,jakožto odbornfd pocrdae jsem novou verzi již otestoval z deb baledčku a mohu ředct,že opravdu byla použita aktue1lned verze Vašeho překladu ;-)Což je potěšujedced zjištěned.Tento překlad se mi zde1 vhodnfd.Možne1 bych některe9 řetezce pojmenoval malinko jinak.Až novou verzi prozkoume1m pečlivě ,napedši nějake9 poznatky a předpadně malinkate9 pozne1mky ;-)

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Asijské hry: fantastické debly v souboji Číny s Koreou

Sledujte videozáznam čtyř zápasů finále týmové soutěže mezi Čínou a Koreou. Číňané nakonec potvrdili roli favorita, ale museli pořádně zabojovat. Exkluzivní úroveň mělo zejména utkání párů Lee Yong Dae – Jung Jae Sung a Cai Yun – ...

Vietnam Open: doma se prosadil Tien Minh Nguyen

Mezinárodní mistrovství Vietnamu, turnaj kategorie Grand Prix Gold, přinesl radost domácímu publiku – vítězství ve dvouhře totiž získal Tien Minh Nguyen. Dvakrát se radovali Indonésané, vítězi smíšené čtyřhry pak byl ruský pár ...

Korea GP Gold: prestižní turnaj skončil triumfem domácích

Všechny zlaté medaile získali na domácím turnaji Grand Prix Gold korejští badmintonisté. K výhře se prosadili i ve dvouhrách, a to v konkurenci předních hráčů z Číny a dalších asijských velmocí.

Turkiye International: předvánoční korejská párty

Krátce před vánočními svátky proběhlo mezinárodní mistrovství Turecka. Turnaji výrazně dominovali hosté z Korey, kteří si odnesli hned tři z pěti zlatých a řadu dalších medailí.

German Open: čeští singlisté skončili v prvním kole

Turnaje kategorie Grand Prix Gold se zúčastnili také dva přední čeští singlisté. Jan Fröhlich i Petr Koukal ale bohužel skončili už v prvním kole – Jan na raketě čínské hvězdy Chen Jina.

India Open: korejské překvapení a jediné zlato pro Čínu

Turnaj India Open Super Series přinesl řadu překvapení na adresu papírových favoritů. Ve finále dvouhry mužů zaskočil Shon Wan Ho malajského suveréna Lee Chong Wei. Pouze jediné zlato získali na turnaji hráči Číny.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS