Články patřící do kategorie joachim fischer nielsen

Mistrovství Evropy: historické zlato pro ruský debl

(27.04.2014)

Nejúspěšnější hráčkou ME v ruské Kazani se stala Christinna Pedersenová – dánská párařka vyhrála mix i čtyřhru žen. Dánsko slavilo i díky Janu O. Jorgensenovi. Ve dvouhře žen se ke zlatu prosadila první nasazená Carolina Marin. Historické zlato pak pro Rusko získal pánský debl Ivanov-Sozonov.

zobrazit celý článek »

Copenhagen Masters: Jan O. Jorgensen porazil Gadeho!

(03.01.2012)

Velké překvapení přinesl tradiční exhibiční turnaj Copehagen Masters na konci loňského roku. Peter Gade padl na domácí půdě v Dánsku, a to rukou reprezentačního kolegy – Jan O. Jorgensen zakončil ne úplně vydařený rok výtečně.

China Open: dánský debl narušil domácí hegemonii

(27.11.2011)

Na domácím turnaji Super Series ovládli Číňané čtyři z pěti disciplín. Jejich úplnou hegemonii narušilo pouze senzační vítězství dánského deblu Matthias Boe – Carsten Mogensen, kteří byli největšími obhájci evropské badmintonové cti.

Hong Kong Open: dvě dánské porážky ve finále

(21.11.2011)

Evropa měla dvě želízka v ohni při finálovém dnu turnaje Hong Kong Open Super Series. Dánský mix i Tine Baunová však podlehli čínským soupeřům – a Čína tak po čase opět slavila kompletní sbírku pěti zlatých medailí...

French Open: skvělou formu potvrdil dánský mix

(30.10.2011)

Po výhře na domácím turnaji Premier Super Series si Joachim Fischer Nielsen s Christinnou Pedersenovou předvedli skvělou formu také v Paříži a získali druhé cenné prvenství v řadě. Na titul z Dánska navázali vítězstvím i další...

Sudirman Cup: videa z finálového utkání

(31.05.2011)

Sledujte tři zápasy, které rozhodly o vítězství Číny nad Dánskem ve finále Sudirman Cupu 2011. Vystupují Lin Dan, Peter Gade, Cai Yun, Fu Haifeng, Carsten Mogensen, Jonas Rasmussen a elitní mixové páry.

Swiss Open: české trio skončilo v prvním kole

(21.03.2011)

Turnaj Swiss Open už sice nepatří do elitní kategorie Super Series, přesto se ale na něm sešla výtečná konkurence. Tři vítězství si nakonec vybojovali reprezentanti Korey, čeští hráči se loučili už v prvním kole dvouhry mužů.

Copenhagen Masters: videa z finálových utkání

(08.01.2011)

Sledujte videozáznam finále exhibičního turnaje Copenhagen Masters ve smíšené čtyřhře, dvouhře mužů a čtyřhře mužů. Ve všech případech měl kodaňský turnaj dánské vítěze, v akci uvidíte například Petera Hoega Gadeho či elitní debl Matthias Boe – Carsten Mogensen.

Copenhagen Masters: sváteční turnaj patřil Dánům

(01.01.2011)

Exhibiční turnaj Copenhagen Masters patří již tradičně ke svátečnímu času. V Kodani letos poprvé startovala i česká hráčka – pozvánku do exkluzivní společnosti dostala Kristína Ludíková. Turnaji ale podle očekávání dominovali dánští hráči.

Hongkong Open: videa z finálových utkání

(26.12.2010)

Sledujte videozáznamy pěti finálových utkání posledního turnaje Super Series, který se konal v kalendářním roce 2010. Hongkong Open nabídlo například parádní souboj mezi Lee Chong Wei a Taufikem Hidayatem.