e-shop

Články patřící do kategorie indonesie

Carolina Marin obhájila titul mistryně světa!

(17.08.2015)

Finálový den mistrovství světa přinesl obrovskou radost španělskému badmintonu. Carolina Marin získala podruhé za sebou zlatou medaili ve dvouhře žen. Dvouhru mužů ovládl Chen Long, Čína celkem brala tři zlaté.

zobrazit celý článek »

Mistrovství světa jde do finále: dočká se Lee Chong Wei titulu?

(15.08.2015)

Maratonský program měl sobotní semifinálový den MS v Jakartě. Řada vyrovnaných bitev skončila až v 11 hodin tamějšího času. Zítra čeká hráče finálový den a boje o zlaté medaile.

Adam Mendrek: "Dlouhodobý cíl? Být nejlepší hráč v Česku!"

(30.07.2015)

Náročný program absolvuje v létě Adam Mendrek. Český reprezentant zkouší asijský dril v prestižních akademiích v Malajsii a Indonésii. Ptali jsme se ho na zážitky a srovnání dvou badmintonových velmocí.

Indonesia Open: singlová výhra Kento Momoty, domácí vyšli naprázdno

(09.06.2015)

V tradičně fantastické atmosféře se odehrával minulý týden turnaj Premier Super Series v indonéské Jakartě. Vítězství ve dvouhrách získali Ratchanok Intanon a Kento Momota, domácí i přes bouřlivou podporu tribun dosáhli nejvýše na stříbrné medaile.

Indonesia Open: ve fantastické atmosféře se dařilo Dánům

(22.06.2014)

Výjimečný turnaj i v rámci světové Super Serie hostila tento týden Indonésie. Před bouřícími tribunami se k výrazným úspěchům prosadili dánští badmintonisté – vítězi turnaje v Jakartě se stali Jan O. Jorgensen a mix Fischer-Pedersenová.

Thomas Cup: šokující porážka Číny v semifinále

(24.05.2014)

Od roku 2004 nepoznalo mistrovství světa družstev mužů jiného vítěze než Čínu. Thomas Cup 2014 ale přinesl šokující výsledek: Japonsko vyřadilo hlavního favorita na titul už v semifinále, a to navíc jednoznačným poměrem 3:0!

MS juniorů: vítězství v soutěži družstev slaví Korea

(28.10.2013)

Překvapením skončila týmová část MS juniorů – ve finále chybělo družstvo Číny, které obsadilo až třetí místo. V napínavém duelu si Korea poradila s Indonésií. Český tým obsadil celkové 23. místo.

Thomas & Uber Cup: skupinové boje přinesly zranění světové jedničky!

(23.05.2012)

Šokem pro malajské fanoušky začalo finále Thomas a Uber Cupu – mistrovství světa mužských, resp. ženských reprezentačních družstev. Lee Chong Wei, světová jednička ve dvouhře mužů, musel pro zranění skrečovat zápas Peteru Gademu!

Thomas a Uber Cup: v Asii vyhráli Číňané a Japonky

(24.02.2012)

V Macau se souběžně s evropským šampionátem družstev hrálo předkolo Thomas a Uber Cupu. Mezi asijskými velmocemi se dařilo Číně a Japonsku – tyto dva týmy se střetly ve finále mužů i žen, první skončilo vítězstvím Číny, japonské ženy ale dokázaly čínské favoritky zaskočit.

Sudirman Cup: sledujte semifinálová utkání

(31.05.2011)

Přinášíme vám ke zhlédnutí videozáznam všech zápasů obou semifinálových utkání Sudirman Cupu. Z utkání Čína – Korea doporučujeme především strhující čtyřhru mužů. V utkání mezi Dánskem a Indonésií zase dramatickou smíšenou čtyřhru.