e-shop

Články patřící do kategorie cheng wen hsing

Singapore Open: Juliane Schenková vítězkou dvouhry

(25.06.2012)

Německá singlová jednička Juliane Schenková si splnila sen vítězstvím v turnaji Singapore Open Super Series. Z výhry se po čase radoval indonéský deblový pár Markis Kido – Hendra Setiawan, ve dvouhře mužů zvítězil Boonsak Ponsana.

zobrazit celý článek »

Australian Open: ve dvouhře zvítězil Chen Jin

(09.04.2012)

Čínský borec, který se nedávno prodral na pozici světové čtyřky, Chen Jin, se stal vítězem mezinárodního mistrovství Austrálie. V dobře obsazeném turnaji získali jeho čínští spoluhráči ještě dvě další zlaté medaile.

Japan Open: další turnaj Super Series v čínské režii

(25.09.2011)

Další vrcholný turnaj světové Super Série se opět nesl v čínské režii. A to doslova: krom toho, že Číňané získali čtyři z pěti možných vítězství, opět předvedli také nečekané walkovery, zřejmě motivované snahou ušetřit síly na důležité boje.

Světový žebříček: Dánové vládnou deblu a mixu

(17.11.2010)

K několika změnám došlo v posledních týdnech na předních místech světových žebříčků. Světovými jedničkami ve čtyřhře mužů se stali Carsten Mogensen a Matthias Boe (Dánsko), nové vládkyně má také dvouhra a čtyřhra žen. Více než dva roky se na prvním místě dvouhry mužů drží Lee Chong Wei (Malajsie).