O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Badminton v Říčanech: přijďte se podívat na exhibici

Přinášíme dobrou zprávu pro všechny sportovce a milovníky badmintonu z Říčan a okolí. Ve spolupráci s nově otevíraným Centrem Na Fialce a pod záštitou Města Říčany pořádá nově vzniklý Badmintonový Klub Říčany exibici badmintonu světové úrovně – zápas desetinásobného mistra republiky ve dvouhře Jana Frὅhlicha. Honza se stává tváří badmintonu v Říčanech a utká se s bývalou světovou sedmičkou, Dickym Palayamou (Nizozemsko).

Zároveň vznikla dohoda i s firmou Yonex, která se prostřednictvím zástupce pro ČR Ondřeje Lubase podílí na přípravě exhibice a bude BK v Říčanech podporovat i během sezony.

Exhibice se uskuteční v Centru Na Fialce ve středu 25. září od 18:00 a její součástí bude i vystoupení děvčat z Taneční školy TWIST manželů Boháčkových. Jirka Boháček se společně s Janou Honnerovou se ujmou moderování celé exhibice.

Pro diváky je vedle tomboly připravena i možnost zahrát si pár úderů s Honzou a Dickym a uvidí i ukázku párových disciplín – mužské čtyřhry a smíšené čtyřhry. Zároveň připravujeme i krátké rozhovory s účastníky letošního mistrovství světa v badmintonu, které se konalo v Číně, kterého se zúčastnil jak Honza jako hráč tak i Dicky v roli kouče našeho dalšího reprezentanta Petra Koukala.

Badmintonový Klub Říčany zahájí svojí činnost od září v nových prostorách CNF a zaměří se především na výchovu mládeže. Nábor dětí (1. až 4. třída) se uskuteční během září a to každé úterý od 14:00 do 16:00 hodin v CNF. Pravidelné tréninky jsou zatím plánovány na úterý od 15:00 do 16:00, v případě zájmu dětí i ve čtvrtek od 14:00 do 15:00. Tyto hodiny jsou již v plánu CNF vyhrazeny badmintonu. Případní zájemci se mohou již teď hlásit prostřednictvím emailu – hajdu@primabuilding.cz, nebo telefonicky na 739.365.205.

Součástí oddílu bude i hraní dospělých a to každou středu od 19:00 do 22:00. Vítáni jsou především hráči se zkušenostmi jak se sportovním tak i rekreačním badmintonem.

Během týdne vyhradilo CNF i hodiny pro komerční badminton, které můžete využít buď na hraní pro zábavu, případně po dohodě i s profesionálními trenéry.

Badminton si může každý vyzkoušet i během záříjového týdne sportu. K dispozici budou zkušení trenéři badmintonu, Markéta Osičková (Trenér roku 2012) a Tomáš Hajdu (dlouholetý člen badmintonového oddílu Astra Praha). Pro případné zájemce doporučujeme k návštěvě stránky Centra Na Fialce, Českého badmintonového svazu, Honzy a firmy Yonex.

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [01.08.2013]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Badmintonová exhibice v Říčanech: Zábavné odpoledne se špičkovým badmintonem

Výjimečná badmintonová exhibice v podání českých reprezentantů a mistrů republiky, dovednostní soutěže pro děti a možnost zahrát si s našimi nejlepšími badmintonisty – to vše se uskuteční v pátek 5. září od 16:00 v prostorách ...


Tagy: říčany


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS