O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

1. kolo tipovačky: o vítězi rozhodoval los

První kolo extraligové tipovací soutěže přineslo vyrovnaný boj úspěšných tipařů. Na prvním místě musel mezi Martinem Schmiedem a Kamilem Kyzlíkem rozhodnout až los...

Dva vítězové odhadli většinu utkání a polovinu skóre

Martin Schmied a Kamil Kyzlík shodně nasbírali v hodnocení tipovací soutěže 9 bodů za odhad výsledků osmi zápasů prvního extraligového víkendu. Hned čtyřikrát se jim podařilo trefit také správné skóre. Tím byla vyčerpána všechna pomocná kriteria, o tom, komu připadne cena za první kolo, tedy musel rozhodnout až los. Štastnějším z dvojice nejlepších tipařů se tak nakonec stal Martin Schmied.

Martinovi se podařilo zcela správně tipnout výsledky zápasů Brno-Prosek, Meteor-Kladno, Dobruška-Astra a Dobruška-Jehnice. Dále správně odhadl, že Benátky zvítězí v Liberci, Kladno na Proseku a Benátky si poradí s Meteorem. "Sekl" se pouze u zápasu Astra – Liberec.

Největší překvapení: domácí výhra Astry

Právě vítězství Astry 5:3 nad týmem Liberce bylo tím, co tipaři vůbec neočekávali. Pouze Adam Čechura trefil správně nejen skóre, ale vůbec fakt, že se pražskému celku povede zvítězit. Všichni ostatní tipaři buď věřili libereckým badmintonistům, nebo ve shodě s redakcí BadmintonWebu očekávali v dramatickém utkání remízu.

Ani jeden správný tip na konečné skóre nemělo ani utkání mezi Benátkami a Meteorem. Většina tipařů správně odhadla výhru domácích, ale její konečnou výši 7:1 se "neodvážil" tipnout nikdo. Stejný případ nastal u zápasu Prosek – Kladno. Opět valná většina tipařů správně odhadla, že hosté odvezou z Prahy všechny body, ale že se skóre vyšplhá až na 0:8, netipoval nikdo.

A prosečtí byli i u opačného rekordu tipovačky: jejich utkání v Brně bylo papírově nejjasnějším zápasem víkendu, a tak není divu, že až na recesisty a blázny všichni správně odhadli, že Jehnice vyhrají 8:0.

Pro připomenutí: výsledky 1. a 2. kola extraligy:

Sokol Veselý Brno Jehnice – SK Prosek Praha 8:0
VSK Slavia TU Liberec – BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou 1:7
Sokol Meteor Praha Radotín – BaC Esiko Kladno 6:2
Sokol Dobruška – TJ Astra ZM Praha 6:2
SK Prosek Praha – BaC Esiko Kladno 0:8
Sokol Dobruška – Sokol Veselý Brno Jehnice 1:7
BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou – Sokol Meteor Praha Radotín 7:1
TJ Astra ZM Praha – VSK Slavia TU Liberec 5:3

Příští kolo: první prosincový víkend

Tipovačka bude pokračovat na konci listopadu. Hned první prosincový víkend nás totiž čekají utkání třetího a čtvrtého kola extraligy, do nabídky pak možná zařadíme i nějaký pikantní zápas druhé nejvyšší soutěže, západní či východní skupiny 1. ligy. Sledujte BadmintonWeb, sledujte domácí extraligu a tipujte s námi!

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [20.10.2011]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Tipovací soutěž: vítězkou prvního kola Tereza Holečková

Velmi vyrovnané bylo první kolo tipovací soutěže na utkání extraligy a 1. ligy smíšených družstev. Vítězkou se nakonec stala Tereza Holečková.

Tipovačka na extraligu: Miloslav Beznoska nasadil k trháku

O víkendu proběhl 5. hrací víkend extraligy a první ligy družstev dospělých – a také 5. kolo tipovací soutěže. Suverénně v něm zvítězil Miloslav Beznoska a vybudoval si výrazný náskok v čele celkového pořadí.

Tipovací soutěž: třetí kolo vyhrál Miloš Chaloupka

S velkým náskokem ovládl třetí kolo tipovačky na extraligu Miloš Chaloupka. Druhé vítězství v řadě za sebou ho vyneslo na druhé místo celkového pořadí soutěže.

Tipovací soutěž: vyrovnané kolo zvládl nejlépe Miloš Chaloupka

Hodně vyrovnané bylo startovní pole tipujících ve druhém kole soutěže. O půl bodu zvítězil Miloš Chaloupka, ale zdatně si vedla i celá řada dalších účastníků.

Tipovačka: vítězem 3. kola je Michal Hubáček

S nejtěsnějším náskokem 0,5 bodu zvítězil ve třetím kole tipovačky na extraligu a 1. ligu Michal Hubáček. Kolo plné překvapivých výsledků dalo tipařům hodně zabrat...

Tipovačka na extraligu: čtvrté kolo vyhrál Adam Čechura

Také čtvrté kolo tipovačky na extraligu má plzeňského vítěze: nejvíce bodů tentokrát nasbíral Adam Čechura. Zápas kola, utkání Liberce a Proseku, správně odhadl jediný účastník naší tipovačky...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS