O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Mercosul International Challenge: výhra Jana Fröhlicha

Mezinárodní turnaj v Brazílii měl českého vítěze: dvouhru mužů v Mercosul International Challenge ovládl Jan Fröhlich. Společně se Zdeňkem Svátou pak došli také do finále čtyřhry mužů.

Češi v akci: Jan Fröhlich neztratil ve dvouhře ani set

V pavouku dvouhry vypadl Zdeněk Sváta hned v prvním kole po třísetové porážce od domácího hráče Lucase Alvese Pinta. Jan Fröhlich si postupně poradil s domácími hráči Alissonem Nogueirou Morenem a Ygorem De Oliveirou, následně porazil Andrese Corpancha z Peru a mexického soupeře Lina Munoze. Ve finále ho čekala nasazená jednička turnaje. I Mischu Zilbermana z Izraele Jan přehrál ve dvou sadách a připsal si turnajové prvenství.

Ve čtyřhře spolu se Zdeňkem Svátou dokráčeli naši až do finále, v něm ale nakonec podlehli domácí dvojici Hugo Arthuso-Alex Yuwan Tjong 20:22 a 15:21.

Kompletní výsledky finálových zápasů:

smíšená čtyřhra: Lino Munoz, Cynthia Gonzalezová (Mexiko) – Hugo Arthuso, Fabiana Silvová (Brazílie) 21:16 21:16
dvouhra žen: Maja Tvrdy (Slovinsko) – Lohaynny Vicenteová (Brazílie) 21:11 21:13
dvouhra mužů: Jan Fröhlich - Mischa Zilberman (Izrael) 21:15 21:16
čtyřhra dívek: Paula B Pereirová, Lohaynny Vicenteová (Brazílie) – Tingting Chou, Camilla Macayová (Chile) 21:10 21:12
čtyřhra mužů: Hugo Arthuso, Alex Yuwan Tjong (Brazílie) – Jan Fröhlich, Zdeněk Sváta 22:20 21:15

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [03.06.2013]

Diskuze k článku

04.06.2013 23:17
marek
Frolich vali ;-)

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Známe los mistrovství světa

Los MS byl k českým hráčům pro první kola mírný, mají ale možnost postavit se i největším favoritům. Dostane Kristína Gavnholt možnost potrápit olympijskou vítězku Li Xuerui?

Zítra startuje Mezinárodní mistrovství ČR

V Brně zítra kvalifikačními duely odstartuje prestižní turnaj Thwack Czech International – mezinárodní mistrovství ČR přilákalo i letos početnou a kvalitní účast. Špička evropského badmintonu se na prodloužený víkend stěhuje do ...

Welsh International: Kristína Gavnholt skončila třetí

Na turnaji evropského circuitu ve Walesu se dařilo Kristíně Gavnholt. Česká hráčka potvrdila nasazení a jako turnajová trojka se dostala až do semifinále, kde nestačila na americkou soupeřku asijského původu Zhang Beiwen.

Welsh International: Jan Fröhlich uhrál kolo

Jediným českým zástupcem na circuitovém turnaji ve Walesu byl Jan Fröhlich. Z pozice nasazeného postoupil do druhého kola, kde podlehl Angličanovi Tobymu Pentymu.

Welsh International: Jan Fröhlich se dostal do semifinále!

Pěkných výsledků dosáhli čeští singlisté na mezinárodním mistrovství Walesu. Jan Fröhlich se probojoval až do semifinále, Petr Koukal skončil ve dvouhře mezi osmi nejlepšími.

US Open: Lee Chong Wei vyhrál první turnaj po návratu na světovou scénu

Turnaj US Open letos nepřinesl velký úspěch českým barvám; naši reprezentanti vypadli už v prvních kolech. Z výhry v singlu se radoval poprvé od návratu na kurty po dopingové kauze Lee Chong Wei, který ve finále udolal Hanse ...


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS