O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

VAŠI LIGU hraje každý měsíc přes 700 hráčů a hráček

Badminton je poslední dobou na velkém vzestupu, o čemž mimo jiné svědčí úspěšné amatérské turnaje a soutěže po celé ČR. Ligy a turnaje pořádá také VAŠE LIGA, kterou v Praze, Brně, Pardubicích, Hradci Králové, Zlíně a Plzni hraje každý měsíc více než 700 nadšených hráčů a hráček.

Dlouhodobá soutěž pro začátečníky a pokročilé je řešením pro ty z vás, kteří rádi sportují, milují badminton, ale mají jen málo kamarádů, kteří by si s nimi zahráli. Ve VAŠÍ LIZE najdete každý měsíc 4 soupeře, se kterými se můžete domluvit na odehrání zápasu. Můžete hrát, kdy chcete a kde chcete, v 99 % případů navíc narazíte na samé pohodové hráče.

A že nejste soutěživí a liga není pro vás? Na výsledku přece nezáleží, důležité je, že si můžete jít zahrát. Počítání bodů můžete nechat na soupeři, on si také zapíše výsledek do tabulky. Vy se jen můžete těšit na další zápas.

Protože ligu hrají i velmi pokročilí hráči, soupeře najde každý. Navíc díky systému divokých karet hrajete hned od začátku s vyrovnanými soupeři a na kurtu se nemusíte cítit trapně ani zbytečně.

VAŠE LIGA v Praze a Brně na podzim otevřela i soutěž čtyřher. V obou městech se představilo velké množství párů. Máte-li radši kolektivní pojetí badmintonu, neváhejte a přihlaste se také.

Nová sezóna začne 1. února, proto je právě teď ten nejlepší čas, abyste web www.vaseliga.cz prozkoumali co nejlépe.

Máte-li raději jednorázové akce, podívejte se na web také. V Praze se každý měsíc koná turnaj, kterého se účastní 96 hráčů všech úrovní. Čtvrtina hráčů se po turnaji pravidelně přesouvá do hospody, aby své výkony náležitě vyhodnotili. VAŠE LIGA totiž není jenom liga, ale velká komunita pohodových lidí.

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [20.01.2015]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Vyhrajte trénink s Petrem Koukalem a Dicky Palyamou

Pošlete svou badmintonovou fotku či video a vyhrajte trénink s Petrem Koukalem a Dicky Palyamou. To je jedna ze zajímavých nabídek VAŠÍ LIGY před začátkem podzimní sezóny.

Badmintonový camp Průhonice: připravte se na podzimní ligovou sezónu

VAŠE LIGA a BadmintonCoach vás zvou na camp 5.-6. října v Průhonicích pod vedením trenéra Tomáše Krajči. Zlepšete svou úderovou techniku, pohyb po kurtu i taktiku hry a připravte se na podzimní ligovou sezónu.

Zimní badmintonový camp: tréninky s Tomášem Krajčou

VAŠE LIGA a BadmintonCoach vás zvou na zimní camp, který proběhne o víkendu 7.-8. prosince v tělocvičně na Spojích. Přijďte zlepšit svou úderovou techniku, pohyb i taktiku hry a překvapte své ligové soupeře.

Badmintonový camp v Letňanech: 8.-9. února

 10 tréninkových hodin čeká zájemce z řad neregistrovaných hráčů na badmintonovém campu v Letňanech 8.-9. února 2014. Tréninky povede Tomáš Krajča, trenér II. třídy. 

Badmintonový camp v Letňanech: poslední volná místa

Přihlaste se na víkendový camp v Letňanech 5.-6. dubna s trenérem Tomášem Krajčou. Dvoudenní soustředění nabídne deset hodin intenzivního tréninku pro začínající i pokročilé neregistrované hráče.

Odjeli vám spoluhráči? Hrajte VAŠI LIGU

Možná i vám v létě odjíždějí obvyklí spoluhráči z města pryč a musíte se spokojit s pinkáním míče do vzduchu. Nezoufejte a zapojte se do amatérské ligy.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS