O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

VAŠE LIGA rozjíždí zbrusu nové čtyřhry

Podzimní sezona VAŠÍ LIGY pomalu začíná a přináší s sebou jedno velké překvapení. Už od 6. října si hráči budou moci kromě badmintonových singlů zahrát i dlouho očekávané čtyřhry. Připojit se může úplně každý, začátečník i profík a hrát mohou jak smíšené páry, tak i páry stejného pohlaví.

Důvodů proč hrát badmintonové čtyřhry je více. Hru strávíte s vaším blízkým bez výčitek, že s dotyčným „vůbec nejste“ a věřte, že pokud váš vztah přetrvá i přes hodiny emočního vypětí a herního zápalu, vydrží pak už všechno. Čtyřhry ovšem nemusíte hrát jenom se svojí drahou polovičkou, vytáhněte pravidelně kolegu nebo kamaráda na sport, který si užije. Střídání protihráčů je zaručeno, a tak se budete vy i váš spoluhráč hru od hry zlepšovat. Nebudete mít totiž šanci zvyknout si na stejný styl hry, stejné chyby a podobně.

Pokud už hrajete VAŠÍ LIGU, systém fungování už znáte. Jste-li nováček, tři věty vám vysvětlí, jak to celé probíhá. Přihlásíte se do ligy, kde na vás každý měsíc čekají čtyři soupeři. Organizátoři vám na ně dají kontakt a vy si s nimi přes jednoduchý systém na webu domluvíte zápasy dle svých časových možností. Podle výsledků buď sestupujete, nebo postupujete

Nejste přesvědčeni o tom, že zrovna vy byste měli hrát ligu čtyřher? Přihlaste se na turnaj 27. září a vyzkoušejte si proti novým soupeřům svoje schopnosti. Velká badmintonová akce se bude konat na Hamru v Braníku a současně se odehraje turnaj i v Brně, kde se čtyřhry také rozjíždí. Rezervujte si svá místa, rychle ubývají. A pokud nemáte spoluhráče, v burze na těchto stránkách si jej zcela jistě seženete.

Přihlašování do ligy trvá do 5. října. Více informací najdete na www.vaseliga.cz.

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [17.09.2014]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Zimní badmintonový camp: tréninky s Tomášem Krajčou

VAŠE LIGA a BadmintonCoach vás zvou na zimní camp, který proběhne o víkendu 7.-8. prosince v tělocvičně na Spojích. Přijďte zlepšit svou úderovou techniku, pohyb i taktiku hry a překvapte své ligové soupeře.

Vyhrajte trénink s Petrem Koukalem a Dicky Palyamou

Pošlete svou badmintonovou fotku či video a vyhrajte trénink s Petrem Koukalem a Dicky Palyamou. To je jedna ze zajímavých nabídek VAŠÍ LIGY před začátkem podzimní sezóny.

VAŠI LIGU hraje každý měsíc přes 700 hráčů a hráček

Badminton je poslední dobou na velkém vzestupu, o čemž mimo jiné svědčí úspěšné amatérské turnaje a soutěže po celé ČR. Ligy a turnaje pořádá také VAŠE LIGA, kterou v Praze, Brně, Pardubicích, Hradci Králové, Zlíně a Plzni hraje ...

Odjeli vám spoluhráči? Hrajte VAŠI LIGU

Možná i vám v létě odjíždějí obvyklí spoluhráči z města pryč a musíte se spokojit s pinkáním míče do vzduchu. Nezoufejte a zapojte se do amatérské ligy.

Nepinkej to, začni hrát!

To je vzkaz organizátorů amatérské sportovní ligy, kteří se starají o váš pravidelný pohyb. Míří tak na všechny, kteří si jdou občas „pinknout“ s kamarády, ale o tom, že by hráli častěji a navíc ještě v lize, neuvažují.

Badmintonový camp v Letňanech: singlová sobota, deblová neděle

BadmintonCoach a VAŠE LIGA vás srdečně zvou na další termín pravidelných campů s Tomášem Krajčou. 13.-14. června proběhne v Letňanech v prostorách Sportcentra Praha badmintonový camp zaměřený na dvouhry i párové disciplíny.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportega.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS