O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

V Mostě proběhl špičkově obsazený mezinárodní kemp

  Osmý ročník letního soustředění s mezinárodní účastí uspořádali v Mostě členové týmu Super Stars. Hlavní hvězdou kempu byl trenér Sudhakar Reddy Gujjula z Indie, hráče dále vedli trenéři ze Srbska či Polska. 

Zkušení pořadatelé dokázali po čínském a indonéském trenérovi přivést do Čech dalšího odborníka z asijské badmintonové velmoci - indický trenér Reddy pracuje pro juniorskou reprezentaci a měl tedy co předat šesti desítkám zúčastněných hráčů. Mezi nimi byli kromě členů mosteckého oddílu také hráči z dalších klubů ČR a také z Německa či Slovenska. 

"Během letošního ročníku hráči tradičně absolvovali kromě dvou tréninků badmintonu denně jednu doplňkovou disciplínu. Připraveny pro ně byly dva tréninky atletiky, schwinn cycling, t-bow, power jóga a plavání," vydzvihují pořadatelé pestrou tréninkovou náplň soustředění. Mezinárodní konfrontace je však každopádně tím nejužitečnějším, co si mohou hráči z týdenního kempu odnést - vidět jiný pohled na badminton, seznámit se s novou technikou a cvičeními, získat náměty pro vlastní přípravu. 

"Věřme, že všichni účastníci zužitkují svoji přípravu na blížících se turnajích, a že se po roce opět do Mostu vrátí na devátý ročník mezinárodního soustředění," uzavřeli Lukáš Kroc a Martina Fartágová své hodnocení vydařené akce - uvidíme, koho přivezou příště ;-) 

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [28.08.2012]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

1. Badmintonový Yonex camp Michala Turoně se konal v Praze

O tomto víkendu se do Prahy-Vinoře sjelo 40 účastníků 1. Badmintonového Yonex campu Michala Turoně. Hlavními partnery campu byli Sport Lubas Yonex, SportObchod-internetový obchod se sportovním zbožím a RevaStyle.

1. liga: Most a Orlová si drží vítěznou sérii

Druhá nejvyšší domácí soutěž družstev má po víkendu jasné lídry. Západní skupině vévodí Super Stars Most, východní pak TJ Orlová-Lutyně - oba celky zatím procházejí soutěží beze ztráty bodu.

1. liga: plný bodový zisk má Most, na východě tři remízy

Druhá nejvyšší soutěž družstev se přehoupla do své nadstavbové části. V západní skupině o postup si pozici dvěma výhrami vylepšili Super Star Most, na východě stále vede TJ Orlová-Lutyně, všichni favorité spolu totiž remizovali.

1. liga: překvapení v Orlové, do čela západní skupiny jde Plzeň

Dva překvapivé výsledky nabídlo třetí kolo 1. ligy, naší druhé nejvyšší domácí soutěže družstev. V západní skupině se po zaváhání Mostu ujala vedení USK Plzeň. Ve východní je stále v čele Orlová, která však doma podlehla Tatře ...

1. liga: stoprocentní bilanci mají Český Krumlov, Astra B, Montas a brněnská Kometa

Prvním kolem byla rozehrána druhá nejvyšší domácí soutěž. Dvě výhry si v západní skupině připsaly týmy SKB Český Krumlov a Astra ZM Praha B, ve východní skupině se podobně dařilo Kometě Brno.

1. liga: stoprocentní jsou týmy Mostu, Orlové a Doubravky

Sokol Plzeň Doubravka, TJ Orlová-Lutyně a nováček druhé nejvyšší soutěže Super Stars Most jsou týmy, které zatím drží v 1. lize stoprocentní bilanci. Po prvním kole mají na kontě dvě výhry a plný počet bodů.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS