O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

V Mostě proběhl špičkově obsazený mezinárodní kemp

  Osmý ročník letního soustředění s mezinárodní účastí uspořádali v Mostě členové týmu Super Stars. Hlavní hvězdou kempu byl trenér Sudhakar Reddy Gujjula z Indie, hráče dále vedli trenéři ze Srbska či Polska. 

Zkušení pořadatelé dokázali po čínském a indonéském trenérovi přivést do Čech dalšího odborníka z asijské badmintonové velmoci - indický trenér Reddy pracuje pro juniorskou reprezentaci a měl tedy co předat šesti desítkám zúčastněných hráčů. Mezi nimi byli kromě členů mosteckého oddílu také hráči z dalších klubů ČR a také z Německa či Slovenska. 

"Během letošního ročníku hráči tradičně absolvovali kromě dvou tréninků badmintonu denně jednu doplňkovou disciplínu. Připraveny pro ně byly dva tréninky atletiky, schwinn cycling, t-bow, power jóga a plavání," vydzvihují pořadatelé pestrou tréninkovou náplň soustředění. Mezinárodní konfrontace je však každopádně tím nejužitečnějším, co si mohou hráči z týdenního kempu odnést - vidět jiný pohled na badminton, seznámit se s novou technikou a cvičeními, získat náměty pro vlastní přípravu. 

"Věřme, že všichni účastníci zužitkují svoji přípravu na blížících se turnajích, a že se po roce opět do Mostu vrátí na devátý ročník mezinárodního soustředění," uzavřeli Lukáš Kroc a Martina Fartágová své hodnocení vydařené akce - uvidíme, koho přivezou příště ;-) 

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [28.08.2012]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

1. Badmintonový Yonex camp Michala Turoně se konal v Praze

O tomto víkendu se do Prahy-Vinoře sjelo 40 účastníků 1. Badmintonového Yonex campu Michala Turoně. Hlavními partnery campu byli Sport Lubas Yonex, SportObchod-internetový obchod se sportovním zbožím a RevaStyle.

Yonex Badminton Camp Michala Turoně

O tomto víkendu jsme v hale ZŠ Praha-Vinoř pořádali další badmintonový kemp pro amatérské hráče. Hráči absolvovali za asistence trenérů 14 tréninkových hodin a badmintonový turnaj. Kemp byl zaměřený na zdokonalování techniky úderů ...

Yonex Badminton Camp Michala Turoně

O tomto víkendu jsme v hale ZŠ Praha-Vinoř pořádali další badmintonový kemp pro amatérské hráče. Hráči absolvovali za asistence trenérů 14 tréninkových hodin a badmintonový turnaj.

Badmintonový Yonex camp Michala Turoně se poprvé konal v Ostravě

O tomto víkendu se sjeli účastníci badmintonového Yonex campu Michala Turoně poprvé do Ostravy. Hlavními partnery campu byli Sport Lubas Yonex, SportObchod-internetový obchod se sportovním zbožím a RevaStyle.

GPA U17: zlatý hattrick Veroniky Koldové

Republikový turnaj Grand Prix A mladších dorostenců pořádala o víkendu Orlová. Na zlatý stupínek se prosadila hned třikrát hráčka, která ani není členkou juniorské reprezentace: Veronika Koldová ze Super Stars Most. Mezi chlapci ...

Badmintonové soustředění v Brně - 19. 2. - 20. 2. 2011

Ve dnech 19.-20. 2. 2011 je pro vás v prostorách haly Sprint připraveno badmintonové soustředění zaměřené na techniku pohybu po kurtu, techniku základních úderů a fyzickou přípravu.


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS