O badmintonu víme vše, je to naše hra!

diskuze

e-shop

Uzdravený Petr Koukal startoval na Strasbourg Masters

Krátce po skončení posledního cyklu chemoterapie přijal Petr Koukal pozvání na exhibiční turnaj Strasbourg Masters. První soutěžní zápas svedla uzdravená česká jednička s nizozemským hráčem Dickym Palyamou.

Pozvánka pro čtyři Evropany

Pořadatelé Strasbourg Masters pozvali na svůj mini-turnaj čtyři hráče – vedle Petra Koukala na něm startovali ještě Dicky Palyama z Nizozemska, Marc Zwiebler z Německa a domácí, francouzský reprezentant Brice Leverdez. Součástí programu byla i dvouhra žen s neméně hvězdným obsazeným: Juliane Schenková z Německa, Ella Diehlová z Ruska a domácí Sashina Vignesová. A konečně organizátoři zajistili také start čtyř deblových párů: vedle domácí dvojice Baptiste Careme – Sylvain Grosjean to byli ještě Němci Ingo Kindervater a Kristof Hopp, Angličané Dean Georges a Chris Tonks a rakouští hráči Jurgen Koch a Haoda Huang.

Petr Koukal nastoupil ve třetím utkání středečního programu proti Dickymu Palyamovi, kterému podle očekávání podlehl ve dvou setech. Ačkoliv je Petrovo tělo po prodělané nemoci ochablé, kladl nizozemskému borci tuhý odpor a druhý set prohrál nejtěsnějším možným rozdílem – přesto po výsledku 21:12 a 21:19 postoupil do finále exhibičního turnaje soupeř.

Pro Petra Koukala je ale už fakt, že mohl nastoupit, sám o sobě vítězstvím – a formu, která by se mohla blížit té před nemocí, uvidíme nejdříve až na domácím mistrovství republiky.

Doporučit:


Autor: Tomáš Krajča [16.12.2010]

Diskuze k článku


Žádný příspěvek zatím nebyl do diskuze vložen.

Vložit nový příspěvek do diskuzeSouvisející články

Finále MČR dospělých - videozáznam

 Vraťte se ještě jednou k vrcholným okamžikům českého republikového šampionátu a prohlédněte si záznam všech pěti finálových utkání ve vysoké kvalitě. 

První den mistrovství světa: tři české postupy

 Úspěšný první den prožili čeští reprezentanti na mistrovství světa v Dánsku. Do druhého kola se po výhrách podívají singlisté Kristína Gavnholt a Petr Koukal i mixový pár Alžběta Bášová-Jakub Bitman. 

MS: Petr Koukal podlehl Viktoru Axelsenovi ve dvou setech

 Podle očekávání dopadl zápas prvního kola dvouhry na mistrovství světa v Jakartě. Petr Koukal se držel v první sadě až do stavu 14:14, nakonec ale podlehl dánskému favoritovi Viktoru Axelsenovi 14:21 a 11:21.

Evropské hry: dnes budou ve hře Koukal, Gavnholt a Bitman s Bášovou

 Petr Koukal a Kristína Gavnholt po úspěšném postupu ze skupiny dnes budou hrát své zápasy vyřazovací části mezi 16 nejlepšími singlisty. V Baku se pak v závěrečném duelu skupiny představí i mix Jakub Bitman-Alžběta Bášová.

MMČR: Jakub Bitman a Alžběta Bášová budou hrát finále mixu!

 Našim se na mezinárodním mistrovství ČR už tradičně daří. Petr Koukal ve dvouhře dokázal vyřadit nedávného vítěze Polish International, největšího úspěchu ovšem dosáhli Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou, kteří se přes tchajwanské ...

Badmintonista roku 2012: výsledky výroční ankety

 Každoročně vyhlašovaná anketa o nejlepšího badmintonistu roku odhalila své výsledky během slavnostního večera na MČR v Mostě. Badmintonistou roku se stal Jan Fröhlich, mezi ženami to byla Kristína Gavnholt. 


Prověřené badmintonové haly s komentáři:

Badminton Praha | Badminton Brno 
Badminton Ostrava 

Pravidla badmintonu

 

Badmintonový zpravodaj

  • Nechte si pravidelně zasílat nejzajímavější novinky ze světa badmintonu!

O projektu | Kontakty | Odkazy | Nabídka pro firmy | Reklama na serveru | RSS


Partneři: Yonex - nejlepší vybavení na badminton | Badmintonové rakety nakoupíte výhodně na Sportobchod.cz | Test kolečkových bruslí | Badmintonové rakety Victor | Trápí vás Pepa Mech | SportServisOáza


2006-2018 © Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv použití materiálů z tohoto webu je možné pouze s výslovným souhlasem autorů RSS